środa, września 04, 2019

Moc z owocu granatu czyli Estée Lauder Nutritious Super-Pomegranate

Uwolnij naturalną promienność swojej cery dzięki nowej kolekcji Estée Lauder Nutritious Super-Pomegranate. Ta nowa energetyzująca linia wzbogacona została kompleksem z granatu, zawierającym między innymi silną mieszankę przeciwutleniającą o podwójnej mocy koncentratu z granatu, enzym jagód oraz zapian. Działanie każdego produktu z kolekcji Nutritious Super-Pomegranate skoncentrowane jest na wzmocnieniu blasku i promiennego wyglądu skóry. Kosmetyki z tej linii zawierają stworzony z należytą precyzją kompleks z super granatu, teraz z podwójnym koncentratem z tego owocu. Dzięki przeciwutleniaczom zapewniają skórze skuteczną ochronę, delikatnie oczyszczają, jednocześnie dogłębnie ją nawilżając, co sprawia, że cera staje się wyraźnie wzmocniona, promienista i zdrowa.


Estée Lauder Nutritious Super-Pomegranate zapewniają skórze detoks i wypełnia ją składnikami odżywczymi, dzięki czemu staje się ona wyraźnie wzmocniona, promienna i zdrowa. Poprzez wspomaganie naturalnej energii skóry oraz neutralizowanie szkodliwych czynników środowiskowych, Kolekcja Nutritious Super-Pomegranate odkrywa młodzieńczy, energetyzujący blask. Skóra jest promienna, nawilżona, pełna energii i odżywiona.


Estée Lauder już od ponad dekady wykorzystuje w linii Nutritious niezwykle odżywczy owoc granatu. Teraz, kolekcja Nutritious Super-Pomegranate wzmacnia skórę dzięki zastosowaniu podwójnej mocy koncentratu z granatu i intensyfikuje działanie tego superowocu za pomocą pozostałych składników, takich jak jagody czy zapian. Zawarte w kosmetykach tej linii składniki energetyzujące, przeciwutleniające, głęboko nawilżające, a także witaminy i minerały dostarczają skórze energii i kluczowych składników odżywczych, które wspomagają naturalną detoksykację, nawilżają, przywracają skórze promienność, dzięki czemu wygląda na zadbaną i pełną blasku.


Inspiracją dla powstania linii Nutritious był superowoc granatu, jednak na potrzeby tej linii, na całym świecie nadal prowadzone są poszukiwania innych superproduktów, które pomogą stworzyć składniki silnych i wysoce skutecznych formuł. Każdy krok w pielęgnacji Nutritious jest starannie opracowany, aby wzmacniać to, co najlepsze z natury i przekształcić to w formułę o wysokiej skuteczności. Design kolekcji Nutritious Super-Pomegranate jest utrzymany w eleganckim, nowoczesnym stylu, opakowania sygnowane marką, w kolorze czerwonym. Kolekcja została przetestowana dermatologicznie i oftalmologicznie i co niezwykle dla mnie ważne - nie wywołuje, ani nie potęguje trądziku.


W skład kolekcji wchodzi aż 7 kosmetyków: Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy 2-in-1 Cleansing Foam, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Lotion - Intense Moist, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Lotion - Fresh Moist, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Moisture Creme, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Water Gel Creme, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Eye Jelly, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Night Creme/Mask.Nutritious Super-Pomegranate Radiant Eye Jelly. To niezwykły krem, a raczej żel pod oczy inspirowany koreańską pielęgnacją. Ta innowacyjna chłodząca formuła pod oczy o żelowej strukturze zawiera podwójną dawkę koncentratu z granatu, dzięki czemu intensywnie nawilża, energetyzuje i odżywia, a także błyskawicznie rewitalizuje delikatne okolice oczu. Produkt zawierająca stworzony z należytą precyzją kompleks z owocu granatu, idealnie wchłania się w skórę, aby ożywić zmęczone, opuchnięte oczy. Zmniejsza widoczność drobnych, suchych zmarszczek za pomocą intensywnej dawki całodziennego nawilżenia. Skóra pozostaje miękka, gładka i jędrna. Oczy wyglądają na świeże, promienne i wyspane. 

Żel można stosować na dzień jak i na noc. Żel, nawet po włożeniu do środka szpatułki lub paluszka (ale uważam to za niezbyt higieniczne) powraca potem do swojej pierwotnej postaci - idealnej tafli - uwielbiam obserwować ten proces.


Nutritious Super-Pomegranate Radiant Overnight Creme/Mask. To zdecydowanie mój faworyt, bowiem jak wiecie, uwielbiam tzw. "sleeping masks". Ten bogato odżywczy krem nawilżający na noc, przywraca skórze równowagę, detoksykuje i zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie. Można go stosować przed snem po użyciu balsamu pielęgnacyjnego lub na noc w formie maski intensywnie odżywiającej. rano, skóra jest wypoczęta, doskonale nawilżona i odżywiona. Dla mnie to kolejna bomba nawilżenia dla przesuszonej skóry.