piątek, września 06, 2019

Bądż sobą czyli Abercrombie & Fitch Authentic

Abercrombie & Fitch prezentuje nowość, czyli Authentic - zapach powstały z inspiracji pokoleniem ludzi młodych, wyzwolonych, przełamujących istniejące konwencje i stereotypy, przedkładających wolność ponad korzyści, różnorodność ponad jednolitość, przejrzystość i prawdę ponad fałsz. Authentic to przejaw globalnego ruchu i określonego sposobu myślenia młodego pokolenia.


Linia Authentic, podobnie jak marka Abercrombie & Fitch jest synonimem jakości, która nigdy nie traci na wartości. Niczym bluza lub para jeansów, zapach Authentic jest jak druga skóra, która sprawia, że osoba które je nosi czuje się komfortowo i pewnie, czuje się po prostu sobą.

Kobieta Abercrombie & Fitch Authentic jest uczciwa i optymistyczna. Nie godzi się na zdefiniowanie. Ceni sobie transparentność, prawdę oraz wolność. Chce przynależeć do grupy ale również akceptuje swą kobiecość i samą siebie.


Flakon Abercrombie & Fitch Authentic został wykonany z grubego, ciężkiego szkła. Jest zwieńczony zamykanym magnetycznie korkiem i ozdobiony nakładaną ręcznie etykietą z materiału na której widnieje logo marki oraz nazwa linii zapachowej. Element ten odwołuje się do dziedzictwa marki, jej modowych korzeni, cechujących się niewymuszonym stylem i elegancją. To autentyczna równowaga pomiędzy przeszłością i współczesnością.


Authentic dla Niej to kompozycja należąca do rodziny cytrusowo-drzewno-kwiatowej. Nuta głowy: gruszka, mandarynka, czerwona porzeczka. Nuta serca: magnolia, konwalia, nektarynka. Nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ambrette.


W kampanii występują młode kobiety i mężczyźni - reprezentanci nowego pokolenia. Pozbawieni retuszu, bez makijażu, prawdziwi i naturalni. Nic nie jest sztuczne i wymuszone, wszystko jest prawdziwe. Spot reklamowy prezentuje przyjaciół, którzy doskonale czują się w grupie, jednocześnie podkreślając swą odrębność. Ich samoświadomość bazuje na umiejętności akceptowania życia takim jakim jest. Ich niekończące się pragnienie wolności i chęć bycia sobą stanowi o wyjątkowości pokolenia Authentic.


Jeśli szukacie optymistycznego zapachu, jeśli jesteście młode duszą, to koniecznie sięgnijcie po nowy zapach Abercrombie & Fitch Authentic. To perfumy stworzone dla osób umiejących się cieszyć życiem i celebrować je tak, jakby jutro miało nigdy nie nadejść.