środa, września 18, 2019

Bo z Caudalie lato może trwać przez cały rok

I chociaż mamy już schyłek słonecznego lata, to jednak dla niektórych z nas nie oznacza to jego koniec. Ja dopiero w przyszłym tygodniu wybieram się na wakacje i pewnie niektórzy z Was również jeszcze będą mogli zakosztować słońca i wakacji jesienią lub nawet zimą, bo przecież ciepłe kraje możemy odwiedzać przez cały rok. Oczywiście powinniśmy wtedy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Na moje długo wyczekiwane wakacje - zabiorę ze sobą m.in. kosmetyki Caudalie. 


Wstępem do planowania wakacji jest, jak co roku, wybór kremu chroniącego przed słońcem. Jest to skomplikowana łamigłówka jeśli musimy wybierać pomiędzy poziomami ochrony a składnikami powodującymi zaburzenia hormonalne i zanieczyszczeniem oceanów. 

Selekcja filtrów UVA/UVB od Caudalie ma szerokie spektrum działania, które zapewnia maksymalną ochronę. Skuteczne filtry nie zawierają alkoholu, silikonu i są odpowiednie dla wszystkich typów skóry, nawet najwrażliwszych - dzięki nim można opalać się bez ryzyka odwodnienia. Formuły kosmetyków Caudalie są wodoodporne i nie zawierają filtrów rozpuszczalnych w wodzie, odpowiedzialnych za zanieczyszczenie oceanów. Formuły są także wysoce biodegradowalne, by zapewnić minimalne oddziaływanie na środowisko, co jest niezbędne dla zabezpieczenia środowiska morskiego.


Linia produktów z filtrami UVA/UVB od Caudalie składa się z pięciu produktów - ja posiadam trzy z nich - Krem przeciwsłoneczny i przeciwzmarszczkowy do twarzy SPF50, Perfekcyjny olejek do opalania SPF30 oraz Spray nawilżający do opalania SPF50. 

Perfekcyjny olejek do opalania SPF30 to maksymalna i naturalna ochrona, a także opalenizna o satynowym blasku bezpieczna dla skóry i przyrody. Ten suchy olejek, bogaty w odżywczy olej winogronowy, odżywia skórę i nadaje piękny wygląd opaleniźnie. Skóra jest promienna i pięknie opalona bez tłustej warstwy. Pełen słońca, kwiatowy zapach z nutami plumerii delikatnie otula naszą skórę.

Olejek łączy w sobie innowacyjny system filtrów z nowym, opatentowanym kompleksem przeciwutleniającym wzbogaconym polifenolami z winogron, dzięki czemu zapewnia maksymalną ochronę i silne działanie przeciwzmarszczkowe. Caudalie nie stosuje filtrów chemicznych podejrzewanych o powodowanie zaburzeń hormonalnych, takich jak oktinoksat i oktokrylen, filtrów w postaci nanocząsteczek oraz oksybenzonu i oktinoksatu – filtrów uznanych za toksyczne dla środowiska morskiego.


Krem przeciwsłoneczny i przeciwzmarszczkowy do twarzy SPF50 zapewnia maksymalną ochronę skóry przed promieniowaniem UVA i UVB oraz naturalną, promienną i trwałą opaleniznę. Chroni młody wygląd naszej skóry. Krem jest bogaty w wodę winogronową bio, a jego lekka, nie klejąca się konsystencja nawilża cerę wrażliwą i łagodzi podrażnienia. Pełen słońca, kwiatowy zapach z nutami plumerii delikatnie otula skórę.


Spray nawilżający do opalania SPF50 zapewnia maksymalną ochronę skóry przed promieniowaniem UVA i UVB oraz naturalną, promienną i trwałą opaleniznę. Chroni młody wygląd skóry. Jest to produkt „dwa w jednym” - stosuje się go bowiem na twarz i ciało. Jest również bogaty w wodę winogronową bio, a jego mleczna, lekka, nie klejąca się konsystencja nawilża cerę wrażliwą i łagodzi podrażnienia. Podobnie jak pozostałe produkty z tej serii ma uroczy kwiatowy zapach z nutami plumerii.

Mam nadzieję, że będę mieć bardzo udane wakacje, a z kosmetykami od Caudalie, z pewnością bedę mogła bezpiecznie się opalać. Kosmetyki Caudalie kupicie w sklepie internetowym www.pl.caudalie.com