piątek, września 20, 2019

Piękna skóra w 2 minuty czyli Nuxe Insta-Masque

Są takie dni, gdy nie mamy czasu na długą, kilkuetapową pielęgnację, a chcemy w szybki sposób poprawić kondycję naszej skóry np. przed wielkim wyjściem lub pod długim dniu spędzonym w pracy. Marka Nuxe znalazła sposób, aby pielęgnacja trwała dosłownie 2 minuty i wprowadziła niedawno trzy niezwykłe, bo ekspresowe maseczki: oczyszczająco-wygładzającą, złuszczającą oraz detoksykującą i dodającą blasku. Trzy kolory, trzy różne konsystencje i trzy różne efekty - to szybka droga do pięknej skóry według Nuxe.


Różowa maseczka Nuxe Insta-Masque to maska złuszczająca oraz ujednolicająca cerę, która pod wpływem masażu, zamienia się w jedwabisty olejek do masażu zapewniając chwilę przyjemności i łagodną pielęgnację.

Zawarte w niej, w 100% naturalne złuszczające drobinki z orzechów makadamia są na tyle delikatne, że sprawdzą się przy każdym typie cery. Olejek Macadamia pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, a także poprawia jej nawilżenie. Zachwyca kobiecy i nowoczesny zapach z delikatną nutą róży i fiołka.


Czarna maseczka Nuxe Insta-Masque to maska detoksykująca oraz dodająca blasku, która ekspresowo zapewnia detoks naszej skórze. Łączy w sobie dobroczynne działanie wody różanej i aktywnego węgla roślinnego, dzięki czemu usuwa wszelkie nieczystości (cząsteczki zanieczyszczenia, sebum).

W dosłownie 2 minuty skóra jest uwolniona z toksyn, świeża i pełna blasku. Oddziałująca na zmysły konsystencja intensywnie czarnej galaretki w kontakcie z wodą zamienia się w mleczko, co ułatwia spłukiwanie i pozostawia skórę gładką i wypoczętą. Maseczka posiada świeżą i delikatną drzewną woń, która jest efektem połączenia cedru i bergamotki. 


Zielona maseczka Nuxe Insta-Masque to maska oczyszczająca oraz wygładzająca, która zawiera dwa naturalne składniki: zmiękczającą, tonizującą i kojącą wodę różaną oraz kaolin, czyli białą glinkę, która pochłania nadmiar sebum, a także oczyszcza pory i matuje skórę. Jej lekka i kremowa konsystencja łączy się z delikatnym owocowym zapachem figi i ylang-ylang.


Nuxe Insta-Masque to trzy ekspresowe maseczki do zadań specjalnych, które powstały z myślą o kobietach prowadzących dynamiczny tryb życia. W dosłownie 2 minuty mamy gwarancję, że nasza skóra dostanie od Nuxe to, czego najbardziej potrzebuje.

Moją ulubioną maseczką jest różowa maseczka złuszczająca. Zwarte w niej drobinki cudownie peelingują skórę podczas jej zmywania, a śliczny zapach róży i fiołka powoduje, że na te 2 krótkie minuty możemy się również poddać błyskawicznemu relaksowi. Każda z insta maseczek od Nuxe kosztuje 79 zł. Czy już wiesz, którą z nich wybierzesz?