środa, lutego 20, 2019

Spersonalizowana pielęgnacja czyli Foreo Luna fofo

Spersonalizowana pielęgnacja od kilku lat wiedzie prym, a marka Foreo wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet oraz miłośniczkom jej akcesoriów, stworzyła urządzenie do oczyszczania, które spełnia oczekiwania każdej skóry - dostosowując się specjalnie do niej. LUNA fofo to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do spersonalizowanego oczyszczania twarzy, która najpierw analizuje cerę, aby za każdym razem dostosować swoje działanie do jej aktualnych potrzeb.


LUNA fofo pozwala nam na przeanalizowanie stanu cery, aby zapewnić spersonalizowaną rutynę oczyszczania zależną od indywidualnych potrzeb skóry w danym momencie. Urządzenie uważnie mierzy zewnętrzne i wewnętrzne czynniki wpływające na kondycję cery, na przykład zmiany klimatu, dietę czy też poziom wody w organizmie. 


Po każdej analizie skóry wykonanej przez LUNA fofo, w aplikacji mobilnej FOREO tworzona jest spersonalizowana rutyna oczyszczania dostosowana do poszczególnych partii twarzy (czoła, policzków, brody i nosa) oraz stanu naszej skóry. 

LUNA fofo opiera swoje działanie na flagowej technologii pulsacji T-Sonic™ i delikatnych, silikonowych wypustkach, które usuwają nadmiar sebum, zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i obumarłe komórki. Poziom intensywności pulsacji i czas oczyszczania każdej z kluczowych stref twarzy jest jednak dostosowany do indywidualnych wyników analizy, tworząc w ten sposób unikalne programy do pielęgnacji skóry.


LUNA fofo wyróżnia się na tle innych szczoteczek do twarzy czymś niezwykłym - zaawansowanymi, hipoalergicznymi i 24-karatowymi sensorami skóry, które skutecznie i wyjątkowo szybko mierzą poziom nawilżenia skóry. Nim ta inteligentna szczoteczka dobierze indywidualny, 1-minutowy program oczyszczania, sensory skóry dosłownie w kilka sekund analizują stan cery. Dlatego też dzięki LUNA fofo, idealne oczyszczanie twarzy nie musi pochłaniać zbyt wiele naszego cennego czasu.


LUNA fofo, podobnie jak pozostałe akcesoria z rodziny Foreo,  została wykonana z wodoodpornego, nieporowatego i antybakteryjnego silikonu, który jest 35x bardziej higieniczny niż zwykłe, nylonowe włosie. Dwustrefowa powierzchnia oczyszczająca inteligentnej szczoteczki dokładnie usuwa zanieczyszczenia, docierając nawet do trudno dostępnych skrzydełek nosa, nie podrażniając przy tym nawet najwrażliwszej cery. Fofo jest niewielkie, poręczne i zmieści się nawet do damskiej torebki. W przeciwieństwie do pozostałych urządzeń Foreo, LUNA fofo działa na 2 wymienne baterie AAA, które gwarantują aż 400 użyć. 


Aplikacja mobilna FOREO pozwala odkryć wszystkie możliwości, jakie kryje w sobie inteligentna szczoteczka do twarzy LUNA fofo. Dzięki zaawansowanym sensorom skóry, które analizują główne strefy twarzy, na wyświetlaczu swojego telefonu możesz zobaczyć wyniki poziomu nawilżenia oraz codzienną kondycję cery. Poprzez aplikację możemy również kontrolować dostosowany do naszych potrzeb unikalny program oczyszczania.


Aplikacja krok po kroku mówi nam (niestety tylko po angielsku) co powinnyśmy robić - najpierw przykładamy sensory do prawego policzka, lewego policzka, czoła i nosa. A program naszej pielęgnacji zostaje zapisany w naszym fofo. Wtedy możemy przystąpić do spersonalizowanego oczyszczania skóry. Oczywiście pomiary skóry możemy wykonywać w zależności od naszych potrzeb, bo często bywa, że skóra zmienia swoje parametry - zwłaszcza nawilżenie. 


LUNA fofo to rzeczywiście przełom w pielęgnacji Foreo. Jej wyższość nad innymi szczoteczkami Foreo polega nie tylko na tym, że dostosowuje oczyszczanie do aktualnego stanu naszej skóry, ale jest gabarytowo mniejsza no i nie potrzebuje ładowarki. W dodatku jej cena jest dużo dużo niższa niż pozostałych szczoteczek Foreo - kosztuje bowiem 349 zł <KLIK>. Jeśli zastanawiacie się, którą ze szczoteczek Foreo wybrać - to koniecznie postawcie na innowacyjne fofo a z pewnością się nie zawiedziecie. Ale uwaga akcesoria Foreo uzależniają!