poniedziałek, lutego 18, 2019

Energia wiosennego koloru z OPI TOKYO

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto wybrać się do Tokio. Teraz istnieje także 12 kolorów w wiosennej kolekcji OPI TOKYO, które przeniosą Cię tam z każdego miejsca na ziemi! Czy wiesz, że CNN określiło Tokio najlepszym miastem na świecie? Słynne pokazy mody, festiwale mody ulicznej, światowej klasy kuchnia, architektura, która zapisała się w dziejach historii - to wszystko sprawia, że ulice Tokio są wypełnione kolorami.


Kolekcja OPI TOKYO zawiera 12 kolorów nawiązujących do najnowszych, światowych trendów - ja postawiłam na cztery energetyzujące i bardzo wiosenne już kolory. Wrzosowy róż Another Ramen-tic Evening to motyw przewodni tej kolekcji - każda miłośniczka pastelowego różu zdecydowanie musi go mieć tej wiosny na swoich paznokciach. 


Tokio jest rajem dla smakoszy, to tutaj gwiazdki Michelin świecą najjaśniej, a sushi smakuje najlepiej! Morski kolor I’m On a Sushi Roll to odcień, które spowoduje, że z chęcią powrócimy do tradycyjnych japońskich dań.Ale chyba najbardziej podoba mi się połączenie razem soczystego limonkowego koloru How Does Your Zen Garden Grow? oraz cudownej jagodowej fuksji Hurry-juku Get this Color! To energetyczne połączenie sprawia, że chociaż jeszcze nie ma wiosny, to czuję ją w swoim manicure.


Wiosenne kolory z kolekcji OPI TOKYO z pewnością wprawią nas w doskonały humor i przygotują na nadejście wiosny, która już puka do naszych drzwi. Lubicie takie żywe i wesołe odcienie na paznokciach, czy też stawiacie na bardziej stonowane kolory?