poniedziałek, lutego 25, 2019

Delikatnośc błyszczyka i moc pomadki czyli Givenchy Le Rose Perfecto

Róż - obecny w dawnych kreacjach mody, które projektował Hubert de Givenchy, oraz w dzisiejszej gamie makijażu - manifestuje według marki nonkonformizm kobiety. Jest potwierdzeniem niezależności jej ducha i radosnej wyjątkowości. Wszechobecny w historii Domu, róż jest kolorem niepodobnym do żadnego innego, zdolnym do podnoszenia naszej pewności siebie. Ten awangardowy i odważny kolor cały czas pokazuje się w nowych odsłonach, aby zadziwiać nas jeszcze bardziej.


Duch różu w ujęciu Givenchy skupił się dziś w nowym gwiazdorskim produkcie: Le Rose Perfecto. Połączenie makijażu i pielęgnacji – pomadka Le Rose Perfecto to stylowe akcesorium i niezbędny produkt upiększający, który zdobi usta, zapewniając im jednocześnie działanie odżywcze, wygładzające i wypełniające. Koloryzujący efekt pomadki i pielęgnacyjne działanie balsamu do ust. Odcienie różu, które uwydatniają określony look... Le Rose Perfecto to nowy fetysz, talizman, który stanowi synonim śmiałości i pozytywnego myślenia. Uosabia kwintesencję różu marki Givenchy. Jest odą do wolności.


Przekraczając granice, jakie dzielą makijaż i pielęgnację, Le Rose Perfecto doskonale łączy żywe odcienie z kojącym działaniem balsamu. Paradoks wreszcie został rozstrzygnięty w piękny sposób. Dzięki kremowej formule wzbogaconej o kompleks odżywczy, Le Rose Perfecto zdobi usta czystymi, naturalnymi i świetlistymi odcieniami. Sprawia jednocześnie, że stają się odżywione, nawilżone i wypełnione. Ekstrakt z Shea, który ma cenne i skuteczne właściwości, intensywnie nawilża i odżywia.


Lecz to nie wszystko: Le Rose Perfecto zawiera również kuleczki kwasu hialuronowego, które wypełniają drobne linie i zatrzymują cząsteczki wody obecne na powierzchni ust. Kuleczki kwasu hialuronowego zwiększają objętość ust nawet 50-krotnie, dzięki czemu stają się one piękniejsze, gładsze i pełniejsze. To kompleksowe działanie zachęca, by sięgać po Le Rose Perfecto jeszcze częściej.

Glazed Beige, Timeless Pink, Cosmic Plum... Paleta zawiera osiem podstawowych odcieni: gamę róży – od cielistego i różanego po fioletowy i koralowy, oraz opalizujący odcień przezroczysty o trafnej nazwie White Shield (biała osłona).


W zgodzie z kodami marki Givenchy, Le Rose Perfecto ma smukłe etui z różową skórą w pasującym kolorystycznie opakowaniu zewnętrznym. I zawiera naturalnie atrybut Domu: metaliczny ćwiek nawiązujący do świata mody - pożądany emblemat Couture.


Żelowe pomadki Givenchy Le Rose Perfecto są niezwykle komfortowe w noszeniu łącząc w sobie pielęgnacyjne właściwości błyszczyka oraz intensywny i trwały kolor pomadki. Oczywiście moim ulubionym odcieniem jest piękna i soczysta fuksja Fearless Pink i ten kolor z pewnością będzie mi towarzyszył tej wiosny. Same powiedzcie - czyż nie są fantastyczne?