wtorek, lutego 12, 2019

Walentynki z Givenchy Rouge Interdit

Limitowane, Walentynkowe pomadki Rouge Interdit to miłość od pierwszego wejrzenia. Givenchy prezentuje na tegoroczne Święto Zakochanych słynne pomadki Rouge Interdit w nowej odsłonie pięknego etui w kolorach miłości i namiętności, aby Twoje Walentynki były zarazem zmysłowe i romantyczne. Dwa gwiazdorskie odcienie Rouge Interdit dostępne są odcieniach Rouge Interdit No. 13 w jasnym i żywym kolorze karminowym, a Rouge Interdit No. 22 Infrarose - promiennym i wibrującym odcieniu fuksji.


Etui oraz opakowanie zewnętrzne walentynkowych edycji Givenchy Rouge Interdit 2019 ma akcenty w romantycznych kolorach i wyraziście graficzny design, a także ozdobną wstążeczkę w kolorze pomadki. Na każdej pomadce widnieje napis „Love” oraz rysunek serca rażonego piorunem. Projekt inspirowany był pracą Clare Waight Keller na potrzeby Givenchy World Tour.


Dzięki kremowej i satynowej formule, Givenchy Rouge Interdit zapewnia wrażenie drugiej skóry. Jest doskonałym wyborem, gdyż intensywnie nawilża i zapewnia długotrwały komfort. Pomadka to produkt typu must-have, który wciąż przyjmuje nowe formy, aby zachwycać tych, którzy uwielbiają być zakochani!

Z tymi kolorami miłość dosłownie wiruje w powietrzu. Cudownie nasycona i kremowa konsystencja idealnie pokrywa usta żywym kolorem, którym nie oprą się pocałunki - nie tylko w Walentynkowy Wieczór. Pomadki te są bowiem niewiarygodnie trwałe i utrzymują się na ustach przez wiele godzin. A odcień fuksji Infrarose to kolor stworzony właśnie dla mnie. I chociaż nie mam z kim świętować Walentynek, to przynajmniej ta przepiękna pomadka sprawi, że nie będę czuła się samotna. Bo przecież Givenchy to najlepszy kompan kobiety.