poniedziałek, stycznia 14, 2019

Zatrzymaj świąteczny czas z Bath & Body Works

Święta, święta i po świętach, ale z limitowaną świąteczną kolekcją od Bath & Body Works Vanilla Bean Noel możemy zatrzymać świąteczny czas na dłużej. Vanilla Bean Noel to jedna z linii wchodząca w skład corocznej świątecznej kolekcji Holiday Tradition. Boże Narodzenie u Bath & Body Works pachnie jak zimowy, słodki poczęstunek świeżej wanilii, ciasteczka cukrowe, ciepły karmel, bita śmietana i piżmo.


Jako, że Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, to aż miło oddać się w objęcia najbardziej świątecznemu zapachowi, czyli wanilii - nawet po świętach. Cudownie otulający balsam do ciała w dużej tubie umili nam wieczorną pielęgnację ciała i utuli nas do snu. Jedwabista konsystencja balsamu oraz cudowny zapach sprawią, że zimowe wieczory będą spokojne i pełne relaksu.


2 w 1 czyli żel pod prysznic oraz płyn do kąpieli podarują nam zmysłowe doznania w łazience, gdy za oknem mróz i śnieg. Nie ważne, czy lubimy szybki prysznic, czy tez długie pluskanie się w gorącej kąpieli. 


Ciekawym kosmetykiem z tej zimowo-świątecznej serii jest Shimmer Fizz Body Lotion - czyli balsam do ciała w piance, który nadaje skórze delikatny blask. Balsam zawiera witaminę A, E i pozostawia skórę pachnącą, mięciutką no i połyskującą - to doskonały kosmetyk na czas karnawału.  


Aby w naszym domu pięknie pachniało, marka Bath & Body Works ma w swoim asortymencie zapachy, które umieszczamy w kontakcie. Ciepły i zmysłowy zapach roztoczy się wtedy w naszym mieszkaniu i umili wieczorny czas przed telewizorem lub z książką w dłoni.


Pianki do mycia dłoni to moje ulubione kosmetyki od  Bath & Body Works. Płyn, przy dozowaniu zmienia się w delikatną, pachnąca piankę o zapachu Vanilla Chai - ciepły, zmysłowy zapach idealny na zimowe mrozy. Jako, że wanilia, to jeden z moich ulubionych zapachów - świąteczna seria od BBW również jest moim faworytem. Ach jak ja kocham te zimowe kosmetyki!!!! Dzięki nim, zima staje się bardziej znośna.