niedziela, października 29, 2017

Szyk i karnawałowy błysk czyli ORLY Breathable

Lakiery ORLY z serii Brethable zdecydowanie należą do moich ulubionych. Nie tylko kolory urzekają mnie swoją feerią barw ale i formuła lakierów, która sprawia, że płytka paznokcia nie ulega zniszczeniu. Lakier, który oddycha? To właśnie ORLY Breathable. 


ORLY Breathable stawia nie tylko na upiększenie naszych paznokci ale również na ich regenerację. ORLY Breathable Treatment + Color to bowiem pierwszy w historii preparat oraz kolor w jednym. Advanced Oxygen Technology pozwala na to, aby tlen oraz woda przenikały w strukturę paznokcia. Formuła połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, leczy zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost.


Velvet Kaleidoscope oraz Fairy Godmother to dwa cudowne lakiery o metalicznym wykończeniu. Velvet Kaleidoscope to po prostu, tak zwany żuczek, czyli lakier, który zmienia swój odcień w zależności od tego jak pada na niego światło. Raz jest metalicznym bordo a raz iskrzącą się złotem zielenią. Uwielbiam taki efekt na moich paznokciach. Jedyny minus tego koloru - gęsta formuła koloru sprawia, że koniuszki paznokcia pozostają jakby niedomalowane. Nie zaobserwowałam tego natomiast w przypadku koloru Fairy Godmother, który jest dość podobny w swojej formule. 


ORLY Breathable Fairy Godmother to rzeczywiście cudowna wróżka na paznokciach - karnawałowy blask i szyk. Nie można nie polubić tego błyszczącego nudziaka, jeśli lubimy takie wykończenie na paznokciach. Ten kolor to bajka, jeśli chodzi o malowanie - idealnie pokrywa całą płytkę paznokcia, szybko wysycha i utrzymuje się na paznokciach bity tydzień. Szeroki pędzelek lakierów ORLY Breathable zdecydowanie ułatwia nam malowanie. 


Nie wiem, czy znacie już oddychające lakiery ORLY Breathable. Ale musicie wiedzieć, że ta nowa formuła lakierów ORLY Breathable wykorzystuje technologię znaną z produkcji soczewek kontaktowych, gdzie tlen i woda przenikają przez soczewki dzięki czemu oczy a w tym wypadku paznokcie pozostają nawilżone. Aż 10 na 10 profesjonalnych manicurzystek stwierdziło, że w porównaniu z tradycyjnym lakierem, formuła Breathable łatwiej się aplikuje, jest łatwiejsza do kontroli, wysycha szybciej i zapewnia gładsze wykończenie.