czwartek, listopada 02, 2017

SMASHBOX Cover Shot Eye Palette

Siedem palet w 7 niesamowitych odcieniach to własnie SMASHBOX Cover Shot Eye Palette. Feeria barw, która dosłownie przyprawia nas o zawrót głowy. Każda z palet inspirowana jest trendami podpatrzonymi w Los Angeles. Każda z paletek zawiera 6 cieni plus dwa odcienie bazowe, które po połączeniu dają aksamitne wykończenie do stworzenia nawet najbardziej fantazyjnego makijażu.  


Palety SMASHBOX Cover Shot Eye Palette zamknięte są w przepięknej kasetce z lusterkiem. Kasetce, która na wieczku ma śliczne trójwymiarowe zdjęcie. Przypomina mi ruchome trójwymiarowe pocztówki z lat 80-tych, które kiedyś kolekcjonowałam. Palety do makijażu oczu SMASHBOX Cover Shot Eye Palette możecie kupić w drogerii Sephora za 135 zł. 


Mój makijaż został stworzony za pomocą palety SMASHBOX Cover Shot Eye Palette Smoky - cudowna zieleń w połączeniu z odcieniem oberżyny wspaniale podkreśla kolor oczu. To ideał do wykonania nietuzinkowego makijażu smoky eye. Makijaż oraz fryzurę wykonał mój utalentowany przyjaciel Jacek Szawioła. To dzięki niemu czuje się piękna.