niedziela, września 24, 2017

Smashbox Be Legendary Lipstick Panorama Pink

Smashbox Be Legendary Lipstick to chodząca legenda wśród pomadek. Nieskończona feeria barw - tych śmiałych i delikatnych po mocne, soczyste i bardzo odważne kolory. Nadaj zatem swoim ustom doskonały wygląd, dzięki oferowanej przez Smashbox Cosmetics pomadkę Be Legendary Lipstick. 


Już jedno pociągnięcie tej legendarnej szminki sprawia, iż usta zyskują niezapomniany wygląd, dzięki intensywnemu kolorowi, który nie wymaga poświęceń pod względem komfortu użytkowania. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać delikatny efekt dziennego makijażu czy też bardziej intensywnego, ponętnego makijażu wieczornego, wśród pomadek Smashbox Be Legendary Lipstick z pewnością odnajdziesz "swój" kolor. 


A, że wszystkie moje czytelniczki wiedzą, że kocham ponad wszystko róż, postawiłam oczywiście na śliczny, dziewczęcy kolor Panorama Pink. Pomadki Smashbox Be Legendary Lipstick to bomba pigmentów - mocnych, trwałych i niesamowicie komfortowych. Niezwykle kremowa, satynowa formuła pomadki Smashbox Be Legendary Lipstick sprawia, że nie czujemy jej na ustach. Pomadki Smashbox Be Legendary Lipstick nie zawierają ftalanów oraz parabenów i przyświecają zasadzie "cruelty free", czyli nie są testowane na zwierzakach. 


Pomadka zawiera witaminę E, witaminę C oraz masło shea, które chronią usta i nawilżają je. Pomadka bardzo długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza ich i co tu dodać - jest bardzo całuśna! Pomadki Smashbox Be Legendary Lipstick możecie kupić za 99 zł w drogeriach Sephora.