wtorek, lipca 25, 2017

OPI California Dreaming Don't Take Yosemite For Granite

Tego lata OPI zaprasza nas na wyprawę wzdłuż zachodniego wybrzeża Kalifornii z letnią kolekcją California Dreaming. Trip po Kalifornii w kolorach z palety OPI to ekscytująca podróż pełna wrażeń. Zastanawiałaś się kiedyś jak wygląda zachód słońca na plaży w Kalifornii? Odpowiedź znajdziesz wśród kolorów: Santa Monica Beach Peach, Me, Myselfie & I i To The Mouse House We Go! 


Niezależnie od tego, czy jesteś typem szalonej surferki, wielbicielką wspinaczki po górach czy bliżej Ci do koneserki wina z Napa, zakochasz się w intensywnych odcieniach czerwieni i różu z tej kolekcji. Pokochasz kolor przewodni: Time For a Napa, intensywny róż This Is Not Whine Country i odnajdziesz fascynację w kolorze GPS I Love You. Zachwyci Cię także karmel na paznokciach w postaci Sweet Carmel Sunday i intensywny grafit, Don’t Take Yosemite For Granite. Na nowo odkryjesz też klasykę w wersji nude z kolorem Feeling Frisco. Czy jesteś gotowa na wakacyjną przygodę z OPI?


Szeroki i wygodny pędzelek sprawia, że malowanie lakierami OPI to po prostu czysta przyjemność a cudowny metaliczny grafit - pomimo tego, że nie jest typowo letni kolor - to z pewnością znajdzie swoje wielbicielki. Ja jestem nim oczarowana - jest bardzo elegancki i idealnie komponuje się z hematytową bransoletką od Mokobelle.