czwartek, lipca 27, 2017

Guerlain Terracotta Ultra Shine czyli promienny dotyk słońca

Ze słońcem lub bez słońca - Terracotta jest zawsze pod ręką. Kiedy go nie ma, tęsknimy za nim okropnie... Kiedy jest - lśnimy jego blaskiem. Jesteśmy szczęśliwsze, bardziej ożywione i po prostu piękniejsze. W 2017 roku marka Guerlain prezentuje produkty kultowe Terracotta w zupełnie nowej odsłonie. Te nowe, słoneczne produkty poprawią nasze samopoczucie zarówno, gdy świeci słońce jak i wtedy, gdy go nie ma. Terracotta to bowiem dotyk słońca na naszej skórze.


Terracotta Ultra Shine rozświetla skórę naturalną złocistą opalenizną i przywraca jej blask. Kolekcja ta oferuje niezliczone rytuały aplikacji na skórze twarzy i ciała. Umożliwia uzyskiwanie naturalnej opalenizny i modulowanie intensywności makijażu tak, aby uzyskać oczekiwany efekt. Do wyboru wykończenie matowe lub połyskujące. Wybór ponadczasowych klasyków sprawi, że lato zacznie się już dziś i będzie trwać przez cały rok.


Aby modyfikować efekty makijażu, Terracotta oferuje teraz dwa nowe produkty, które zapewniają wykończenie ultramatowe lub utrabłyszczące. Terracotta Ultra Shine to nasycony wyjątkowo drobnymi cząsteczkami perły bronzer, który odtwarza efekt skóry emanującej satynowym blaskiem w olśniewającym słońcu. Natomiast posiadając bezwzględnie matowe wykończenie, Terracotta Ultra Matte nie pozostawia po sobie ani śladu połysku. Nie pozbawia jednak cery blasku, gdyż zawiera finezyjny puder w ciepłym odcieniu odcieniu.


Sięgaj zatem po Terracotta Ultra Shine i wykorzystuj jego świetlisty puder, aby uzyskać promienny stroboskopowy efekt. Nakładaj odpowiednią ilość pudru, używając go jako rozświetlacza nad wypukłymi partiami kości policzkowych. 


Możesz swobodnie łączyć ten produkt z nieutrwalonym podkładem, by uzyskać absolutnie naturalne wykończenie. Sięgaj po Terracotta Ultra Matte i nakładaj go na całą twarz, jeśli chcesz uzyskać ultramatowe wykończenie, lub podkreślaj nim jej kontury: zagłębienia pod kośćmi policzkowymi lub zarys twarzy. Dodatkowa unikatowa cecha tego niezwykłego duetu dla kolekcjonerek to rewitalizujący kompleks „witaminy T” jak Terracotta! Innymi słowy inteligentna kompozycja witaminy C i E o właściwościach antyoksydacyjnych.


Odkryj także totalnie nowy dress code Guerlain Terracotta w biało-złotym opakowaniu puderniczki, którą można nadal używać po tym, jak skończy się puder. Pod wieczkiem odkrywamy pokaźne lusterko, które ułatwia drobne poprawki makijażu. Złoty cylinder ukazuje puder brązujący. Magnetyczny efekt!


Guerlain Terracotta Ultra Shine idealnie nadaje się do pokrycia policzków cudownym i słonecznym blaskiem. Można stosować ją również na dekolt a nawet na całe ciało aby nabrało słonecznej i promiennej opalenizny. Odcień można stopniować w zależności od naszych upodobań. Ja nakładam Guerlain Terracotta Ultra Shine na kości policzkowe aby bardziej je uwydatnić i wydobyć słoneczny blask, którego tak bardzo brakuje mojej skórze. Guerlain Terracotta Ultra Shine to słońce zamknięte w ślicznej puderniczce, która tego lata jest moim nierozłącznym przyjacielem.