poniedziałek, lutego 27, 2017

Matowy aksamit czyli Burberry Liquid Lip Velvet Brilliant Violet No. 45

Marka Burberry na wiosnę tego roku postanowiła uraczyć nas soczystymi odcieniami pomadek w płynie ale oczywiście w tak pożądanym przez nas matowym wykończeniu. Burberry Liquid Lip Velvet to nowe zdefiniowanie matowego ale za razem kremowego koloru z niesamowicie komfortową i puszystą konsystencją.


Burberry Liquid Lip Velvet to innowacyjna formuła, która łączy w sobie bardzo bogaty pigment a także możliwość równego nakładania. Do tego dochodzi puszysta, kremową konsystencja, aby stworzyć na ustach grube, jedwabiste wykończenie, które trwa nawet do ośmiu godzin. Jej bardzo komfortowa, niewysychająca formuła uwydatnia nasze usta i cały czas je nawilża, co sprawia, że kolor nie wysycha, nie blaknie i nie pęka na ustach. 


Burberry Liquid Lip Velvet dostępna jest w bogatej palecie - każdy z 14 odcieniu pokrywa usta nasyconym kolorem po wykonaniu jednego ruchu. Nowa pomadka Liquid Lip Velvet jest lekka jak powietrze i aksamitnie miękka po nałożeniu.


Burberry Liquid Lip Velvet Brilliant Violet No. 45 to przygaszona fuksja wpadająca w fiolet - kolor idealny dla każdej karnacji. Mięciutka pacynka sunie lekko po ustach pokrywające je od razu soczystym kolorem. Jest aksamitna i bardzo lekka - niczym pianka. Utrzymuje się na ustach nawet 8 godzin - jeśli jemy czy pijemy w tym czasie - konieczne są tylko niewielkie poprawki. Doskonale czuje się w tym odcieniu i to aktualnie mój ulubieniec wśród produktów do ust. Idealny mat, do tego kremowa konsystencja lekka jak  mus sprawia, że Burberry Liquid Lip Velvet jest produktem wręcz doskonałym.

Kosmetyki Burberry możecie kupić oczywiście w drogerii Sephora a matowa pomadka Burberry Liquid Lip Velvet kosztuje 135 zł.