niedziela, lutego 26, 2017

L.A. Story czyli kolekcja ORLY Sunset Strip

Imprezuj całą noc w najbardziej magnetycznym miejscu LA z nową kolekcją barw ORLY Sunset Strip. Na ponad dwukilometrowym odcinku Sunset Boulevard rozciągającym się pomiędzy Hollywood a Beverly Hills ubija się interesy życia. To własnie tam rodzą się gwiazdy a rozbuchane ego osób pragnących sławy odbija się w blasku olbrzymich billboardów migoczących pomiędzy legendarnymi klubami nocnymi.  Dołącz zatem do śmietanki towarzyskiej Miasta Aniołów, bowiem Sunset Strip to miejsce, które może odmienić Twoje życie raz na zawsze.


W skład kolekcji ORLY Sunset Strip wchodzi 6 kolorów dostępnych we wszystkich 3 systemach: ORLY NAIL LACQUER, EPIX FLEXIBLE COLOR i GELFX.

THE WHO'S WHO - to cudownie nasycony odcień niebieskiego kobaltu w swoim najlepszym wydaniu. Wyrazisty, chłodny, z pozoru nieprzystępny. Gdy poznasz go bliżej, zakochasz się bez pamięci. 

Posiada opatentowaną ergonomiczną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu


CELEBRITY SPOTTING - Lakier perłowy shimmer. Zajrzyj za kulisy życia sławnych i bogatych i poczuj się jak gwiazda. Przygaszony fiolet z feerią olśniewających drobinek sprawi, że znajdziesz się w centrum zainteresowania.


UP ALL NIGHT - Lakier perłowy shimmer. Elektryzująca szarość, która nie pozwoli Ci zasnąć. Metaliczny połysk z roztańczonymi drobinkami stawia na nogi nawet najbardziej opornych. Idealny partner na całonocne szaleństwa.


Doskonale pamiętam przejażdżkę wzdłuż Sunset Boulevard, gdzie rzeczywiście billboardy oraz strzeliste palmy oszałamiają nas swoim majestatem. Ta kolekcja przypomina mi moją ukochana Kalifornię, gdzie mogłam dosłownie poczuć blichtr i magię Hollywood. ORLY to marka lakierów, która każdą swoją kolekcją przywołuje cudowne wspomnienia.