wtorek, lutego 28, 2017

Tête-à-tête z Franck Provost J’aime My... RÉVÉLATEUR DE COULEUR

Seria Franck Provost J’aime My... RÉVÉLATEUR DE COULEUR to w trzech słowach - połysk, blask i ochrona. Monsieur Franck Provost stworzył dla kobiet farbujących włosy gamę profesjonalnych produktów wzmacniających kolor, intensyfikujących jego połysk i głębię. Od teraz z gamą J’aime My... RÉVÉLATEUR DE COULEUR farbowanie włosów, a tym samym wypłukiwanie i blaknięcie koloru nie będzie nam straszne.


KOLAGEN MORSKI
Stabilizuje kolor, zapewniając mu trwałość, dzięki temu, że tworzy na włosach jednorodną powłokę, która przylega do keratyny. Zapewnia również działanie nawilżające i regenerujące. Jagody goji chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i przeciwdziałają procesowi ich starzenia się.

ZIELONA HERBATA
Ekstrakt z zielonej herbaty chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: utlenianie, zanieczyszczenia atmosferyczne i promieniowanie słoneczne.

FILTRY UV
Filtry UV w gamie produktów Franck Provost J’aime My... RÉVÉLATEUR DE COULEUR chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

KOMPOZYCJA ZAPACHOWA
Kompozycja serii Franck Provost J’aime My... RÉVÉLATEUR DE COULEUR zawiera nuty owocowe, drzewne i kwiatowe. Zapach długo utrzymuje się na naszych włosach i jest niesamowicie relaksujący. 


FRANCK PROVOST J’AIME MY... RÉVÉLATEUR DE COULEUR - SZAMPON DO WŁOSÓW FARBOWANYCH
Ten wzmacniający szampon jest dedykowany do włosów cienkich, łamliwych i farbowanych. Został wzbogacony o ekstrakty z owoców goi - czyli naturalny anty-oxydant, który pomaga chronić włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i utratą koloru. Zawarta w szamponie zielona herbata tworzy naturalną barierę chroniącą włókna włosa przed wolnymi rodnikami jak utlenianie, czy zanieczyszczenia a bogaty w nawilżające i wzmacniające składniki kolagen morski, wytwarza powłokę, która wiąże keratynę we włóknach włosa, dłużej utrzymując kolor. 


FRANCK PROVOST J’AIME MY... RÉVÉLATEUR DE COULEUR - ODŻYWKA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH
Odżywka do włosów farbowanych posiada bardzo lekką konsystencję - głęboko nawilża i odnawia kolor nawet kilka tygodni po farbowaniu. Wzbogacona została również o ekstrakty z owoców goi, zieloną herbatę oraz kolagen morski. Podobnie jak szampon, zawiera sproszkowane perły, które nadają połysk, jakiego nie uzyskamy przy użyciu tradycyjnych produktów. Nie jest już konieczne stosowanie nabłyszczacza do włosów bo dzięki szamponowi oraz odżywce włosy osiągają naturalny blask. Odżywkę nakładamy na końcówki włosów a następnie rozprowadzamy do połowy ich długości. Pozostawiamy na 5 minut a następnie dokładnie spłukujemy ciepłą ale nie gorącą wodą. 


Najciekawszym produktem FRANCK PROVOST J’AIME MY... RÉVÉLATEUR DE COULEUR jest CC Cream Gloss & Protection. Ten bardzo praktyczny w użyciu produkt posiada bogatą konsystencję kremu i lekkość serum. Zawarte w nim filtry słoneczne chronią kolor przed promieniowaniem UV. CC Cream działa jak skuteczna tarcza, która chroni, lecz nie obciąża włosów.

Porada samego Mistrza Francka:
„Nakładaj niewielką ilość CC Cream na włosy w dowolnej chwili dnia, aby nadać im połysk i wzmocnić ich kolor."
Na moich krótkich włosach osiągam za jego pomocą bardzo fajny efekt - wystarcza dosłownie kropelka CC kremu nałożona na suche włosy aby dodać im blasku, jaki uzyskiwałam dotychczas po spryskaniu włosów olejkiem lub nabłyszczaczem. Ale dzięki CC kremowi wiem, że moje włosy są pod specjalną ochroną od promieniowania UV, które szkodzi nam nie tylko latem, gdy świeci słońce. 


Aktualnie w drogerii Rossmann, gdzie możecie kupić produkty Franck Provost, trwa promocja. Wszystkie profesjonalne kosmetyki do włosów Franck Provost możecie kupić po obniżonej cenie. Szukajcie zatem tych ślicznych opakowań z serduszkiem.