niedziela, grudnia 04, 2016

Tajemnice Waszyngtonu z OPI Washington DC We the Female i Squeaker of the House

Kolekcja OPI Washington DC to ideał do wykonania jesiennego ale bardzo eleganckiego i kobiecego manicure. Głęboko nasycone kolory przywodzą na myśl jesienną słotę okraszoną soczystymi barwami spadających liści. To jedna z najpiękniejszych kolekcji OPI 2016 roku, która oddaje hołd kobiecości i jest wyrazem uznania dla kobiety silnej i niezależnej.


Odcienie We the Female oraz Squeaker of the House to dwa mocne kolory - niby smutne ale jednocześnie eleganckie - idealne w połączeniu z ciepłym płaszczem i szalem otulającym nas w jesienne dni i wieczory. 


Cudowny Squeaker of the House to przepiękny smakowity odcień kakao - ciepły, elegancki i idealny jako uzupełnienie tweedowego garnituru tak chętnie noszonego przez Kerry Washington w serialu Scandal, który również stanowił inspirację do tej kolekcji. Bo Waszyngton to miasto elegancji w połączeniu z władzą absolutną a kolekcja OPI Washington DC da Ci władzę nad męskimi spojrzeniami. 


A winna rubinowa czerwień We the Female to kwintesencja kobiecości i szyku - kolor mocny jak kobiety z Waszyngtonu - zwłaszcza te, które piastują najwyższe urzędy. Ten kolor najczęściej towarzyszył mi tej jesieni - czułam się w nim mega kobieco i elegancko. 


Jeśli masz ochotę chociaż przez chwile poczuć się jak kobieta posiadająca władzę, to OPI Wahington DC jest kolekcją stworzoną dla Ciebie. My, kobiety kochamy piękne rzeczy a OPI Washington DC będzie stanowiło doskonałe uzupełnienie naszych jesiennych stylizacji.