wtorek, grudnia 06, 2016

Best Day Ever z Bath & Body Works Get Happy

Best Day Ever to kolekcja owocowo-słodkich kosmetyków od Bath & Body Works, która pomimo jesiennej atmosfery skieruje nasze myśli ku beztroskim i pełnym szaleństwa dniom minionego lata. Odczaruj więc deszczową aurę i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a w mgnieniu oka przegonisz pochmurny nastrój.


Zatrzymaj dla siebie cząstkę lata dzięki linii Best Day Ever od Bath & Body Works i bądź pełna blasku nawet w najbardziej pochmurny jesienny dzień! Pozwól swojej skórze skosztować prawdziwie owocowej uczty i wybierz się w podróż po najlepszych wakacyjnych wspomnieniach – złociste kąpiele słoneczne, pikniki w parku, ogniska na plaży… To będzie twój Best Day Ever!


Najnowsza kolekcja pielęgnacyjna od Bath & Body Works to pięć niesamowitych kompozycji zapachowych – Sweet Escape Strawberry Picnic, Sunshine Days Summer Sunflowers, Get Happy White Peach Sangria, Live Fresh Seaside Citrus oraz Beach Nights Summer Marshmallow. Produkty, jak za dotknięciem magicznej różdżki, poprawiają nastrój, pobudzają do działania i dają soczysty zastrzyk pozytywnej energii.


Ja postawiłam aby mój Best Day Ever upływał pod znakiem słodyczy Get Happy White Peach Sangria. Soczystość cytrusowych owoców po prostu sprawia, że nawet najbardziej pochmurny i słotny dzień staje się słoneczny i wesoły. Energetyzująca dawka mgiełki zapachowej powoduje, że odzyskujemy zapał i chęć do życia. 


Moja ulubiona pianka do mycia dłoni Just Peachy to istny zastrzyk dobrego humoru podczas tak prozaicznej czynności jak mycie rąk. Pianki od Bath & Body Works są delikatne dla dłoni a ich zapach sprawia, że mamy ochotę na dłużej pozostać w łazience. 


Balsam do ciała Get Happy z pewnością wprawi nas w doskonały humor i spowoduje, że po wieczornej kąpieli powiemy "Tak to był Best Day Ever!". 

A już lada moment zimowa odsłona najnowszej serii Bath & Body Works, dzięki której zaśpiewamy "Let it snow, let it snow, let it snow!".