czwartek, grudnia 15, 2016

Mały przyjaciel do walki z pryszczami czyli Kiehl's Breakout Control Targeted Acne Spot Treatment

Z cera problematyczną zmagam się odkąd byłam nastolatką. Teraz mam lat 40 i nadal na mojej twarzy pojawiają się pryszcze - potrafią zakwitnąć nawet w przeciągu kilku godzin i często nie mam na nie sposobu. Podczas konsultacji w salonie Kiehl's została mi zaproponowana nowość - Kiehl's Breakout Control Targeted Acne Spot Treatment.


Ten skoncentrowany preparat nakładamy punktowo na pojawiające się na naszej twarzy wypryski. Ja stosuję go wyłacznie na noc - po uprzedniej aplikacji serum i kremu. Nałożony punktowo jak opatrunek - preparat nie wchłania się, tylko lekko zastyga na buzi w postaci białej kropki. 


Zawiera w sobie mineralną siarkę i witaminę B3 i właśnie dzięki zawartości siarki - niestety ma niezbyt atrakcyjny zapach... zgniłych jaj. Ale kompletnie mi to nie przeszkadza, bowiem ten mały gagatek działa jak szalony. Małe krostki znikają w przeciągu jednej nocy, większe wypryski potrzebują kilku aplikacji - u mnie zazwyczaj dwóch lub trzech nocy - zwłaszcza, gdy pryszcz jest podskórną bolącą gulką. 


Czasami po aplikacji - rano w miejscu nałożenia mam lekko zaczerwienioną i ciut wysuszoną skórę, ale dobry krem nawilzająco-kojący radzi sobie z tą niedogodnością. Warto to przecierpieć aby w końcu pozbyć się uporczywych wyprysków.  Po jakimś czasie stosowania, nawet zapach zgniłych jaj przestaje mi przeszkadzać - a często aplikuję preparat na nos, bowiem właśnie tam ostatnimi czasy mam istny wykwit nieprzyjaciół.

Jeśli szukacie ciekawego portalu dotyczącego problemów skórnych - koniecznie zajrzyjcie na stronę www.dermo.expert


Ta mała tubka rzeczywiście jest przyjacielem do walki z nieprzyjacielem - preparat jest niezwykle wydajny, bowiem wystarczy mała kropka aby posmarować nią pryszcza. Jeśli szukacie czegoś, co faktycznie działa na syfki - koniecznie poszukajcie w salonie Kiehl's Breakout Control Targeted Acne Spot Treatment.

ODBIERZ SWÓJ PREZENT OD KIEHL'S!
W dniach 15-18.12 przy zakupie produktów za 249 zł na hasło
"Przyjaciele Kiehl's"
odbierz Ultra Facial Toner - tonik do twarzy do wszystkich rodzajów skóry!