poniedziałek, listopada 21, 2016

Jesteś bardziej wrażliwa, niż myślałaś? Zaprzyjaźnij się z Cetaphil i wygraj kosmetyki na cały rok

W czasach, w których żyjemy - posiadanie wrażliwej skóry jest już chyba normą. Klimatyzacja, letnie upały, zimowe mrozy oraz zabiegi kosmetyczne, którym się poddajemy powodują, że nasza cera często zaczyna nam płatać figle. Stosowanie tradycyjnych kosmetyków - nawet tych luksusowych - czasem nie wystarcza. Trzeba sięgać po specjalistyczną pielęgnację, którą często polecają lekarze dermatolodzy. 


W swoich postach o pielęgnacji często pisałam Wam o mojej skórze - mam 40 lat ale nie mam wielu zmarszczek. Za to moją zmorą jest uwrażliwienie skóry na niektóre kosmetyki i ich składniki, pojawiające się wypryski, błyszczenie się w strefie T ale połączone z przesuszonymi partiami skóry na policzkach, rozszerzony pory i blizny po trądziku. Kilka razy do roku poddaję się zabiegom u dermatologa i lekarza medycyny estetycznej - wampirzy lifting, złuszczanie kwasami - po tych zabiegach często słyszę "proszę stosować produkty Cetaphil - emulsję do mycia twarzy oraz balsam do twarzy i ciała". 


Po raz pierwszy kupiłam kosmetyki Cetaphil w 2012 roku po zabiegu złuszczania kwasami u dermatologa. Pani doktor odradziła stosowanie moich tradycyjnych kosmetyków mówiąc, że mogą podrażnić delikatną po zabiegu skórę. Nie znałam wcześniej marki Cetaphil, ale zastosowałam się do wskazań lekarza. Od tamtej pory kupuję je regularnie - i chociaż jako blogerka stosuję też inne kosmetyki, to są takie okresy, gdy moja skóra buntuje się i potrzebuje wyłącznie produktów Cetaphil.


Cetaphil to w chwili obecnej szeroka gama kosmetyków  z różnych linii - do codziennej pielęgnacji, dla niemowląt, dzieci - skóry alergicznej i atopowej, dla niemowląt i dzieci do codziennej pielęgnacji, do cery trądzikowej, Wszystkie te linie posiadają kosmetyki do oczyszczania skóry i do jej nawilżania.  


Dlaczego należy stosować te produkty, gdy nasza skóra jest wyjątkowo wrażliwa? Po pierwsze musimy postawić na delikatne ale efektywne oczyszczanie skóry - Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia to gruntownie przebadany dermokosmetyk rekomendowany do mycia skóry wrażliwej. Dzięki budowie micelarnej, Cetaphil EM Do mycia jest delikatny a jednocześnie bardzo skuteczny. Dzieje się tak dlatego, że substancja myjąca jest w nim zamknięta w miceli i uwalnia się jej tylko tyle ile potrzeba do oczyszczenia skóry, przez co nie uszkadza płaszcza lipidowego – naturalnej bariery ochronnej naszej skóry. Cetaphil EM Do mycia nie zawiera mydła ani innych drażniących substancji. A dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil EM Do mycia został już siedmiokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.


Po drugie, skóra wrażliwa potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia - Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała to specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. 


Sprawia to jego unikatowy skład: najwyższe wśród dermokosmetyków stężenie silnie wiążącej wodę gliceryny; olej z orzechów makadamia, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych; pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka; składnik antybakteryjny, który sprawia, że można go stosować nawet w przebiegu trądziku młodzieńczego. 


Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała nie zawiera substancji drażniących i alergizujących. Jest w wygodnej postaci balsamu, który łatwo się rozprowadza i nie pozostawia uczucia tłustości. Balsam nie posiada zapachu i wchłania się tak idealnie, że nadaje się jako baza pod każdy podkład a my - kobiety własnie tego szukamy w kosmetykach na dzień - aby móc stosować je pod makijaż. Dzięki zastosowaniu Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała na dzień i na noc mamy gwarancję, że nasza wrażliwa skóra cały czas jest pod ochroną. 

Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała został już pięciokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej. Moi lekarze doskonale wiedzą, co rekomendują swoim pacjentom. 


Teraz i Wy możecie znaleźć się pod szczególną ochroną marki Cetaphil i wygrać pełną pielęgnację - oczyszczanie i nawilżanie na cały rok!. Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę Cetaphil. Zapamiętajcie, że co tydzień wygrywa aż 5 osób!

Zajrzyjcie zatem na stronę http://www.cetaphil.pl/konkurs/ i oddajcie swoją skórę pod opiekę tym wyjątkowym kosmetykom. Bo nasza wrażliwa skóra jest również wyjątkowa!Post sponsorowany