piątek, września 02, 2016

My Burberry Black czyli klasyka w nowej odsłonie

Marka Burberry właśnie zaprezentowała nową, wieczorową, intensywniejszą i bardziej zmysłową odsłonę zapachu – ikony My Burberry – My Burberry Black. Stworzona przez Dyrektora Artystycznego i Operacyjnego - Christophera Bailey, we współpracy ze słynnym twórcą zapachów Francisem Kurkdjian, kompozycja powstała z inspiracji czarnym trenczem z linii Burberry Heritage.


Woda perfumowana My Burberry Black nawiązuje ponownie do zapachu brytyjskiego ogrodu, jednak tym razem jest to ogród po burzy, ulewnym deszczu pobudzającym do życia kwiaty będące źródłem ciepłych i uzależniających akordów. Flakon skrywa w sobie zmysłowość dotyku czarnego trencza na skórze.


Zapach zawiera w sobie następujące nuty:
Nuta głowy: kwiat jaśminu
Nuta serca: róża, nektar brzoskwiniowy
Nuta bazy: ambra, paczuli


Zapach My Burberry Black zamknięty został tym razem w ciemnym, bursztynowym flakonie, którego elementy nawiązują wyraźnie do detali charakterystycznych dla czarnego trencza Burberry. Ciemny, kościany korek przypomina guziki słynnego płaszcza, a czarna kokardka wokół korka nawiązuje do czarnej gabardyny wynalezionej przez Thomasa Burberry ponad 100 lat temu. Flakon umieszczony jest w czarnym opakowaniu przypominającym w dotyku strukturę gabardyny.


Twarzą zapachu została przepiękna, młoda brytyjska aktorka - Lily James, którą ostatnio oglądałam w serialowej adaptacji Wojny i Pokój Lwa Tołstoja. Autorem niezwykłych zdjęć do kampanii My Burberry Black jest jak zawsze genialny fotograf Mario Testino.


MY BURBERRY BLACK woda perfumowana 30ml - 279 pln
MY BURBERRY BLACK woda perfumowana 50ml - 399 pln
MY BURBERRY BLACK woda perfumowana 90ml - 559 pln

Zapach jest dostępny już od 31 sierpnia w drogeriach Sephora. Jeśli szukacie bardzo zmysłowego i uwodzicielskiego zapachu własnie na jesień i zimę, to koniecznie poszukajcie na półkach Sephory My Burberry Black. Powinien Was oczarować i przenieść myślami do przepięknie skąpanego w zachodzie słońca Londynu.