niedziela, czerwca 19, 2016

Żelowy manicure na wiosnę i lato czyli REVLON ColorStay Gel Envy

Od kiedy pracuję, nie mam czasu na zbyt częste malowanie paznokci. Wybieram zatem lakiery, które maja nie tylko wyjątkową trwałość ale i dają ładny, żelowy efekt bez konieczności chodzenia na manicure do salonu. Jednymi z moich ulubionych lakierów są własnie lakiery REVLON ColorStay Gel Envy. 


Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to innowacyjna kolekcja lakierów do paznokci, która pozwala stworzyć w domu wyjątkowo trwały, błyszczący manicure jak z salonu.

COLOUR + BASE
Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to połączenie bazy i lakieru do paznokci w jednej formule, by ułatwić i skrócić czas wykonywania manicure. Dzięki optycznym rozświetlaczom kolor lakieru jest niezwykle żywy i błyszczący. ColorStay Gel Envy są dostępne w 30 żywych kolorach. Twarzą nowej serii jest przepiękna Olivia Wilde. 

COLORSTAY GEL ENVY DIAMOND TOP COAT™
Perfekcyjny manicure uzyskamy tylko wtedy, gdy lakier utrwalimy topem. Dlatego nowa kolekcja zawiera ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™, który przedłuży trwałość lakieru i nada mu wyjątkowy połysk.


Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel i ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™ to zgrany duet, który gwarantuje efekt profesjonalnego manicure w 2 krokach. Cena lakierów to 28,99 zł. 

Lakier Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel można oczywiście stosować samodzielnie - bez Diamond Top Coat i pomimo tego, uzyskamy piękny żelowy manicure. Wystarczy pokryć paznokcie dowolnym topem, który również gwarantuje nam długotrwały i żelowy efekt na paznokciach. 


REVLON ColorStay Gel Envy to po prostu rewolucyjny 2-stopniowy system pozwalający uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego manicure. Jest to produkt na bazie żywicy, która w reakcji z naturalnym światłem utwardza lakier i tworzy na powierzchni paznokcia trwałą i odporną na odpryskiwanie i ścieranie warstwę bez konieczności utrwalania lampą UV. 

Lakier REVLON ColorStay Gel Envy łatwo usuwa się zwykłym zmywaczem do paznokci, dzięki czemu nie niszczy naturalnej płytki paznokcia oraz nie powoduje ich żółknięcia ani przebarwień.