czwartek, czerwca 16, 2016

Zielona pielęgnacja anti-aging z NUXE Nuxuriance Ultra

NUXE Nuxuriance Ultra to nowa gama pielęgnacyjna dla wymagających kobiet, która powstała jako unowocześniona wersja Nuxuriance®. Bazuje ona na innowacyjnych badaniach botanicznych laboratorium Nuxe - składniku nowej generacji - komórkach Bi-Kwiatowych, stworzonych z Bungewilli oraz Szafranu. Ta oryginalna i ekscytująca innowacja możliwa jest dzięki 7 zgłoszonym we Francji patentom, które mają wpływ na regenerację skóry.


Zgodnie z wartościami przyświecającymi marce Nuxe, produkty z linii pielęgnacyjnej Nuxuriance® Ultra łączą w sobie kobiecość i elegancję, dzięki jedwabiście zmysłowym konsystencjom, połączonym z uwodzicielsko-owocowo-kwiatową nutą zapachową, zbudowaną na piżmowo-drzewnej bazie.

Zwykle, “tradycyjne” komórki roślinne pozyskiwane są z roślin jednego gatunku. Natomiast w najnowszym odkryciu Laboratorium Nuxe - komórkach roślinnych Bi- Kwiatowych, wchodzących w skład Nuxuriance® Ultra, aktywne cząsteczki z niezwykle cennego kwiatu Szafranu, zostały zamknięte w komórkach innego kwiatu, Bugenwilli. W efekcie uzyskano niezwykle skuteczne działanie, skierowane na osiągnięcie konkretnych celów, rozłożonych w czasie.

Aby lekarstwo było skuteczne, jak również, aby docierało do celu, jego działanie musi być rozłożone w czasie. Komórki Bi-Kwiatowe działają dokładnie w taki sposób: badania naukowe wykazują, że docierają do podstawowego poziomu naskórka, miejsca, w którym następuje regeneracja komórek i uwalniają aktywną zawartość przez 12 godzin, wywierając długotrwały wpływ na metabolizm komórek naskórka.


Nuxuriance® Ultra wypełniający i wygładzający Krem - Fluid o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym przeznaczony jest do cery normalnej i mieszanej. Ma delikatnie matującą konsystencję otulającą naszą skórę. Doskonale nadaje się jako baza pod podkład dla skóry mieszanej lub do stosowania solo, jeśli się nie lubimy malować. Ma cudownie kojący zapach i pozostawia skórę lekko zmatowioną, nawilżoną i wypełnia widoczne linie oraz zmarszczki. Lubię takie lekkie kosmetyki, które nie tylko pielęgnują ale i w widoczny sposób regulują wydzielanie sebum a do tego maja działanie anti-aging. 


Nuxuriance® Ultra wygłądzająca Maseczka Roll-on o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym to totalny hit tej serii. Nowatorski, chłodny, metalowy aplikator ma działanie stymulujące i drenujące, co wzmacnia skuteczność maseczki w zakresie zwiększenia promienności skóry.

W zależności od pożądanego efektu, maseczkę tą można używać na dwa sposoby:
  • Dla natychmiastowego efektu napinającego i rozświetlającego, rano lub przed wieczornym wyjściem, ekspresowo nakładamy maseczkę bez masażu. Zostawiamy ja tak na 10 minut a następnie ścieramy nadmiar nasączonym tonikiem wacikiem, stosując potem swój codzienny rytuał pielęgnacyjny. 
  • Dla intensywnego efektu przeciwstarzeniowego - wieczorem, przed pójściem spać, należy nałożyć maseczkę na twarz i szyję. Przekręcamy zakrętkę na aplikatorze do pozycji “off” i wmasowujemy ją w miejsca powstawania zmarszczek (przesuwając aplikator dwu - trzykrotnie). Następnie pozostawiamy ją na 10 minut i potem usuwamy nadmiar wacikiem.


Maseczka ma działanie napinające wiotczejącą z wiekiem skórę - rozświetla ją, wygładza i powoduje, że zmarszczki z każdym zastosowaniem stają się mniej widoczne. To taki lifting w tubce, który każda kobieta, która boryka się ze zwiotczałą skórą i zmarszczkami powinna mieć w swojej kosmetyczce. 


Nuxuriance® Ultra Krem do pielęgnacji okolic oczu i ust o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym. To regeneracja okolic oczy dzięki komórkom Bi-Kwiatowym i Ekskluzywnemu Komplekowi Naturalnemu. Redukuje przebarwienia wokół oczu dzięki ekstraktowi z Krokusa, który hamuje wydzielanie tyrozynazy - hormonu kluczowego w procesie pigmentacji. Zmniejsza worki i cienie pod oczami: ma bowiem udrażniające i drenujące działanie roślinnej kofeiny. 


Jego delikatna konsystencja i przyjemny zapach powodują, że pielęgnacja okolic oczu i ust tym kosmetykiem staje się czystą przyjemnością. Krem został specjalnie opracowane dla delikatnej skóry wokół oczu i ust - nie podrażnia okolic oczu i nie powoduje łzawienia. Dla kobiet borykających się z problemem cieni oraz worków pod oczami, to definitywnie "must have".