czwartek, maja 12, 2016

Na rajskiej plaży z The Body Shop Pinita Colada

Temperatura rośnie, a wakacyjny nastrój unosi się już powietrzu. Czas na koktajl dla Twojej skóry prosto z Karaibów! Aby móc w pełni poczuć karaibski klimat, The Body Shop stworzył rajski zapach na bazie soczystego ananasa przeplatający się z orzeźwiającym kokosem. Pinita Colada to seria, której zapachu nie ma się dosyć!


Chcąc wprowadzić wszystkich w wakacyjny nastrój, The Body Shop stworzyło linię do ciała, Pinita Colada łączącą w sobie egzotyczny, owocowy zapach ananasa i kokosa prosto z rajskich Karaibów. Rajskie szaleństwo jest wszechobecne, a oczyszczające smoothie króluję już na Instagramie. The Body Shop dało się wręcz porwać kokosowym wariacjom i wzbogaciło koktajl o sok ze świeżego ananasa z regionu Santo-Domingo. W połączeniu ze starannie wybranymi kokosami z Antilii tworzy on niebywale smakowitą całość. Bez względu na to, który produkt z serii Pinita Colada wybierzesz, ananasową świeżość i kokosowe orzeźwienie masz gwarantowane!


Masło i scrub z serii Pinita Colada zawierają organiczny olej sojowy, pochodzący od zaufanego dostawcy Gebana z południowo-wschodniej Brazylii. Dostawca ten jest mocno zaangażowany w działania przeciwko wycinaniu lasów oraz promuje zrównoważone, organiczne metody rolnictwa, pozbawione chemikaliów i zbędnych pestycydów. Olej sojowy znany jest dobrze z silnych właściwości nawilżających. Dzięki czemu nasze naturalne produkty bogate są w nienasycone kwasy tłuszczowe, które zapewniają odpowiednią pielęgnację nawet bardzo suchej i dojrzałej skórze.


Według tradycji karaibskich Indian korona ananasa wystawiona przed domem ma symbolizować wieczną miłość. I jak tu się nie zakochać w tej soczystej i egzotycznej serii? Przyznam szczerze, że jako miłośniczka drinku Pina Colada rzeczywiście zapach tej serii w 100% oddaje kwintesencję drinka, gdzie zapach ananasa miesza się cudownie z zapachem kokosa pobudzając nasze ślinianki do pracy. Zapach masełka utrzymuje się na naszej skórze przez długi czas dając nie tylko uczucie mega nawilżenia ale i dodaje nam energii.  


Prysznic z użyciem gęstego i soczystego żelu będzie nam przypominać o nadchodzących wakacjach, gdzie możemy wyobrazić siebie leżącą na piasku i sączącą egzotyczny koktajl z palemką. Seria Pinita Colada to istny raj dla zmysłów i raj dla naszego ciała. Podaruj sobie odrobinę wakacyjnego relaksu i postaw w swojej łazience chociaż jeden z produktów Pinita Colada - gwarantuję, że poczujesz się jak na rajskiej plaży.