wtorek, maja 17, 2016

Idealna mięta od ZOYA czyli Neely

Jestem ogromną fanką miętowego manicure wiosną i latem. To kolor, który ożywia każdy strój, nawet jeśli pogoda nie do końca nam dopisuje jak teraz. ZOYA ma w swojej ofercie wiele kolorów ale to właśnie pastelowa i delikatnie miętowa Neely urzekła mnie swoją niezwykłą urodą. W połączeniu z mocnym akcentem uzyskujemy przepiękny wiosenno-letni manicure. 


Profesjonalne lakiery ZOYA zapewniają salonom wysoką jakość, wygodę, a tym samym dodatkowe korzyści. Główne wartości marek to zdrowie, bezpieczeństwo, naturalność, intensywna pielęgnacja oraz najwyższa jakość.


Profesjonalne lakiery ZOYA to:
  • Ponad 300 kolorów
  • Najwyższa jakość
  • Bezpieczne dla zdrowia
  • Nie agresywna formuła - nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP i kamfory
  • Doskonała trwałość – ZOYA uznane za najbardziej trwałe lakiery (nagroda magazynu Women’s Health, USA)
  • Idealne właściwości aplikacyjne
Bezpieczna, nowoczesna formuła lakierów ZOYA o wysokiej trwałości sprawia, że utrzymują się one na naturalnych paznokciach nawet 7-10 dni. Wszystkie kosmetyki ZOYA zwierają aminokwasy siarkowe, naturalny składnik paznokcia, które spajają się z płytką paznokcia i z każdą warstwą nakładanego lakieru, zapewniając mu niezwykłą trwałość. Spoina ta jest nie tylko mocna, ale też elastyczna dzięki molekularnej strukturze aminokwasów. Pozwala to lakierowi zginać się razem z płytką paznokcia co zapobiega odpryskiwaniu.


Lakiery ZOYA są przyjazne dla wegan, nie zawierające formaldehydu, toluenu, DBP i kamfory – lakiery ZOYA są też idealne dla alergików, osób z wrażliwą skórą, kobiet w ciąży.

Pomimo tego, że lakier jest jasny i pastelowy, pięknie pokrywa płytkę przy dwóch warstwach - nie smuży, nie podkreśla nierówności płytki i daje efekt profesjonalnego manicure. Utrzymuje się na mojej płytce bity tydzień - po kilku dniach aplikuje na niego żelowy top i wtedy odświeżam jego blask. Ten cudowny fuksjowy akcent to oczywiście również ZOYA ale w odcieniu Dana, o którym niedawno pisałam <KLIK KLIK


W kolorowym świecie ZOYA macie do wyboru aż 300 kolorów ale ciągle wprowadzane są nowe kolekcje, więc to raj dla lakieromaniaczek. Lakiery ZOYA są dostępne w sklepie internetowym ZOYA <KLIK KLIK> lub w Warszawie - w salonie ZOYA NAIL SALON & SHOWROOM ul. Wynalazek 2 a lok. U 3. Polecam tez odwiedzać stoisko ZOYA podczas targów beauty - wtedy lakiery możecie kupić w dużo niższych cenach.