wtorek, kwietnia 05, 2016

Długi pocałunek na dobranoc czyli Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Brak snu lub nawet niespokojny sen mogą w szczególności doprowadzić do pogorszenia się kondycji naszej cery, która z każdą nieprzespaną nocą staje się szara i pozbawiona blasku. Z pomocą przychodzą nam słynne w Azji "sleeping packs" lub "sleeping masks" czyli maseczki, które nakładamy na naszą twarz tuż przed snem. To taki długi żelowy pocałunek na dobranoc. 


Oto najnowsze dziecko z serii Shiseido Ibuki - całonocna maseczka - Beauty Sleeping Mask. Ta żelowa maska pielęgnacyjna do stosowania na noc wspomaga funkcje komórek skóry podczas snu. Nawet jeśli ty nadal czujesz się niewyspana, Twoja skóra o poranku jest zregenerowana, wygląda na wypoczętą, świeżą i pełną życia.


Ibuki Beauty Sleeping Mask od Shiseido wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne skóry podczas snu.  Zwiększa energię komórkową,  optymalizując obrót komórek oraz ich funkcje naprawcze. Dzięki obecności kapsułek z witaminami, które uwalniają się podczas aplikacji, skóra o poranku wygląda na wypoczętą i pełną życia, jest rozświetlona i doskonale nawilżona.


Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask zawiera:

PhytoPlankton Extract - podnosi energię w komórkach, wspomaga funkcje regeneracyjne.
Witamina E - wspomaga mikrocyrkulację.
Witamina C - wyrównuje tonację, rozświetla i dodaje blasku.

Do tego posiada cudowny zapach, który w mig pomoże Ci zasnąć. Zapach maski został stworzony na bazie nuty aromakologicznej linii IBUKI z dodatkiem fiołka, który ma działanie relaksujące oraz delikatną żelową konsystencję, która nie pozostaje na naszej poduszce. 


Ibuki Beauty Sleeping Mask zawiera kapsułki z witaminami umieszczone w komfortowej, żelowej i bardzo lekkiej formule. Żel otula naszą skórę zapewniając efekt podobny do regularnej maski typu płatek. Nakładam ją co drugi dzień tuż przed położeniem się do snu. Efekt - rano pięknie wypoczęta, doskonale nawilżona i rozświetlona skóra. Do tego wyraźnie zmniejszone pory, brak czerwonych plamek na skórze a ewentualne podrażnienia czy w moim przypadku strupki po przyschniętych pryszczach goją się w szybszym tempie. 


Od dawna jestem wielką miłośniczką maseczek do stosowania na noc - wtedy wiem, że dostarczam swojej skórze drogocennych składników przez sen a moja skóra z każdym dniem (ups, nocą!) staje się ładniejsza. Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask jest już w regularnej sprzedaży od końca lutego tego roku, więc to totalna nowość. Ja miałam tę okazję, że otrzymałam ją jeszcze przed wprowadzeniem do sprzedaży aby móc Wam napisać o niej jak tylko się pokazała na Sephorowych półkach. Ten duży i wydajny bo aż 80 ml słoiczek kosztuje 184 zł. Podaruj więc swojej skórze długi pocałunek na dobranoc z Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask.