wtorek, marca 22, 2016

Happy 5th ANNYversary czyli Happy Birthday ANNY

5 urodziny marka ANNY świętuje specjalną, jubileuszową kolekcją 6 lakierów do paznokci - Happy 5th ANNYversary - inspirowaną pokazami kolekcji największych projektantów mody. 


Z tą kolekcją jak nic poczujemy imprezowy - iście urodzinowy nastrój bo przecież to już 5 urodziny tych niezwykłych lakierów do paznokci. Czas otworzyć szampana i pomalować paznokcie na cudowne soczyste kolory. Ale nie byłoby urodzinowej imprezy bez "bling bling" - w kolekcji znajdziemy również 2 brokatowe topy - confetti, które jeszcze bardziej wprawią nas w zabawowy nastrój. 


Tą cudowną kolekcją ANNY chce podziękować swoim wiernym fanom i zaprosić do wspólnego świętowania 5-tych urodzin. Ja już zrobiłam swój urodzinowy manicure - brakuje tylko szampana i baloników - wszystkiego najlepszego ANNY!


Lakiery ANNY charakteryzują się nie tylko niezwykłą trwałością ale i cudownym kryciem bez smug i podkreślania nierówności mojej płytki paznokci. W dodatku wysychają w bardzo przyzwoitym tempie. Malowanie nimi to czysta przyjemność. A feeria ich barw to marzenie każdej lakieroholiczki. Lakiery ANNY dostępne są oczywiście w drogerii Douglas.