W stosunku do kosmetyków pielęgnacyjnych drogeryjnych marek własnych miałam zawsze mieszane odczucia. Jakoś nigdy nie byłam w stanie posmarować twarzy kosmetykami z Rossmanna, natomiast te z Sephory czy Douglasa znałam raczej z miniatur, które często towarzyszyły mi podczas wakacyjnych wojaży.
Całkiem niedawno, w drogeriach Douglas pojawiła się nowa marka własna - Douglas Naturals i jakież było moje zdziwienie, gdy spojrzałam na skład serum i okazało się, że jego skład rzeczywiście "nie straszy". Od razu postanowiłam zabrać się za nie no i przepadłam doszczętnie.
Douglas Naturals jest dowodem na to, że piękno i zaangażowanie społeczne mogą iść w parze. Wysoce skuteczny olej arganowy, który jest używany we wszystkich produktach Douglas Naturals pochodzi z rezerwatu biosfery UNESCO w południowo-zachodniej części Maroka. To połącznie gospodarki z przyjaznym dla środowiska działaniem. Globalne wsparcie dla lokalnych produktów. Wszystkie produkty Douglas Naturals są organiczne i naturalne.
Serum wygładzające i ochronne do twarzy od Douglas Naturals dzięki zawartemu w nim organicznemu olejowi arganowemu chroni skórę przed szkodliwym działaniem przeciwutleniaczy. Ekstrakt z imbiru rewitalizuje skórę i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Skutecznym składnikiem, sprawiającym, ze skóra jest wyraźnie wygładzona, napięta i nawilżona, jest kwas hialuronowy. Produkt nadaje się do wszystkich typów skóry.
Produkt nie zawiera sztucznych barwników i substancji zapachowych. Perfumowany jest wyłącznie naturalnymi substancjami zawartymi w produkcie. Serum nie zawiera również parabenów i jest to kosmetyk nadający się dla wegan.
Serum ma bardzo przyjemną konsystencję emulsji i ma niesamowity ale delikatny zapach imbiru - to pierwsze co własnie w nim wyczuwamy. Doskonale się wchłania pozostawiając skórę dogłębnie nawilżoną, wygładzoną i rozświetloną. Można stosować je solo - pod ulubiony podkład - stanowi wtedy idealną bazę pod makijaż lub na noc pod ulubiony krem. To rzeczywiście serum na medal - mocno nawilża, rozświetla, wygładza i jest praktycznie niewyczuwalne na skórze - do tego obłędny zapach i pozytywny skład - czego chcieć więcej?
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego serum i faktu, iż Douglas postawił na serię kosmetyków naturalnych. Douglas Naturals to również inne produkty do pielęgnacji - twarzy i ciała. Koniecznie zajrzyjcie do sklepu internetowego Douglas a same się przekonacie ile dobroci ma dla nas Douglas Naturals <KLIK KLIK>
Nie wiedziałam, że Douglas ma serię kosmetyków naturalnych. Bardzo podoba mi się skład tego serum, a do tego plus, że olej arganowy pochodzi z nieszkodzących środowisku upraw :)
OdpowiedzUsuńja wcześniej też nie miałam pojęcia - dlatego takie pozytywne rozczarowanie. Skład bardzo fajny - do tego cudowne nawilżenie - brawo Douglas!
UsuńTylko nie zapach imbiru!
OdpowiedzUsuńojej a ja uwielbiam zapach i smak imbiru <3
UsuńWłaśnie mam ochotę na coś do ciała na spróbowanie z tej Douglasowej linii. Wydaje mi się, że to mogą być ciekawe kosmetyki. Jak już wyjdę z tych zapasów.... to zrobię następne;)
OdpowiedzUsuńDo twarzy używam teraz serum - Ekoampułki 2 Pat&Rub też ma dobry skład:)
i w dodatku ta seria jest ogromna - będzie z czego wybierać. Mnie kusi ten naturalny dezodorant :)
UsuńPierwsze słyszę o tej serii marki Douglas, muszę im się przyjrzeć bliżej bo bardzo lubię naturalną pielęgnację! Z tego co piszesz serum miałoby szansę sprawdzić się i u mnie ; )
OdpowiedzUsuńJa tak samo - w życiu bym nie pomyślała, że Douglas ma taką niesamowitą serię i to faktycznie naturalną - a nie tylko z nazwy :)
UsuńMarka własna Douglasa ma całkiem przyzwoitą kolorówkę, więc nie dziwię się, że i pielęgnacja okazała się być na niezłym poziomie.
OdpowiedzUsuńhmmm a ja jakoś Douglasowej kolorówki nie znam kompletnie :(
UsuńNie widziałam tego produktu, ale ciekawie się prezentuje :)
OdpowiedzUsuńBardzo fajna seria tych kosmetyków :)
OdpowiedzUsuńLubię imbir ale raz miałam krem z imbirem i była masakra! Strasznie mnie dusił ten zapach ... Ale dobrze wiedzieć ze mają swoją serie :)
OdpowiedzUsuńPrzypominam o nowym poście :)