poniedziałek, listopada 23, 2015

Eliksir miłości czyli Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel

Gdy byłam nastolatką, moimi pierwszymi "prawdziwymi" perfumami były zapachy od Yves Rocher - marki, którą odkrywam na nowo. Tym razem ponownie postawiłam na zapach czyli najnowszą wodę perfumowaną Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel.


So Elixir Bois Sensuel to niezwykłe połączenie szlachetnych drzewnych i balsamicznych nut. Olejek eteryczny z Paczuli wnosi do zapachu głębię i siłę, nadaje drzewną, ziołową i ziemistą nutę. Absolut z Wanilii to subtelna harmonia mlecznych, karmelizowanych, miodowych drzewnych i ostrych nut. Do zapachu wnosi zmysłowość. Absolut z Irysa to elegancja, kremowa tonalność i pudrowy efekt.


Zapach jest typowo zimowy i ciut przypomina mi YSL Black Opium. Wyczuwamy w nim wyraźnie nuty orientalne i drzewne. Potem na skórze rozkwita delikatnie słodycz miodu otulona pudrowym efektem. To taki bardzo zmysłowy zapach dla kobiety dojrzałej, pewniej siebie i tajemniczej. Zdecydowanie będzie hitem kupowanym jako prezent gwiazdowy bo ładne opakowanie i buteleczka jakby wyjęta z baśni braci Grimm idealnie nadaje się pod choinkę. Zapach długo utrzymuje się na skórze a buteleczkę 30 ml (89 zł) możemy nosić w naszej torebce. Zapach możecie zamówić <TUTAJ>