poniedziałek, października 26, 2015

Na matowo czyli Catrice Multi Matt Blush Love, Rosie!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam przepiękny i subtelny matowy róż z najnowszej kolekcji Catrice Multi Matt Blush w odcieniu 010 Love, Rosie


CATRICE Wielobarwny Matowy Róż do policzków Multi Matt Blush - to istny kwartet kolorów. Cztery matowe, doskonale dobrane odcienie, połączone w jednym różu. Lekką i delikatną pudrową formułę najlepiej nakładać za pomocą dużego pędzla na kości policzkowe. W indywidualnych stylizacjach kolory mogą być używane osobno lub dowolnie łączone. Rezultat: świeża i pięknie wyglądająca cera. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Cena: 16,99 zł.


Fantastyczne i urocze tłoczenie i bardzo delikatna gama kolorów sprawia, że to róż dla baleriny - jakby płatek róży musnął naszą skórę. jasne kolory sprawiają, że aby uzyskać bardziej widoczny efekt, musimy nałożyć go ciut więcej ale rezultat jest warty zachodu - nasza buzia staje się promienna chociaż matowa - bardzo dziewczęca i po prostu słodka. Róż pięknie matuje skórę i długo się na niej utrzymuje nie ścierając. Co tu dużo mówić- jest po prostu przeuroczy a i ja tak się czuję umalowana Love, Rosie.