niedziela, października 25, 2015

Przywołujemy lato z EISENBERG Sublime Tan

Tegoroczne wakacje spędziłam w Grecji na przepięknej i słonecznej wyspie Lesbos. Wśród kosmetyków, które umilały mi błogie lenistwo na plaży znalazł się m.in olejek do twarzy i ciała EISENBERG Sublime Tan. 


Olejek do twarzy i ciała SPF 6 EISENBERG wykorzystuje technologię gwarantującą wszechstronne właściwości produktu: utrzymuje nawilżenie skóry, zapobiega podrażnieniom, łagodzi oraz chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zawiera opatentowaną formułę anti-age Trio-Moléculaire®, która połączona z wyselekcjonowanymi składnikami i aktywnymi filtrami nowej generacji nie tylko zapewnia optymalną ochronę przed promieniami UVA UVB, ale również zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu szkodliwym działaniem promieni UV i pozwala przyspieszyć uzyskanie idealnej opalenizny przy zachowaniu nadzwyczaj rozświetlonej i dobrze nawilżonej skóry. 

Ta pielęgnacja słoneczna stworzona została na bazie Oleju z Lnianki, który nazywany jest „złotem przyjemności” i zawiera dużą ilość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3 oraz omega-6. Połączenie tych kwasów sprawia, że olejek doskonale odpowiada wymogom skóry suchej. Obecność Witaminy E zapewnia działanie antyoksydacyjne i dodatkową ochronę przed słonecznymi promieniami ultrafioletowymi. Podczas opalania kosmetyk ten jest idealny dla osób o ciemniejszej karnacji. Może również stanowić zmysłowe wykończenie przy aplikacji wyższej ochrony przeciwsłonecznej. 


SKŁAD: Niezwykłe działanie olejku EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®

* Olej z Lnianki – stanowi jeden z najstarszych olejów roślinnych. Tłoczony jest z rośliny pochodzącej z Europy Północnej i Środkowej Azji. Powszechnie lnianka uprawiana była we Francji w okresie starożytności, w średniowieczu była już mniej doceniana, aż wreszcie została całkowicie zapomniana w ostatnim stuleciu.
* Kwasy Omega - 3 - posiadają właściwości przeciwzapalne i zapobiegające podrażnieniom skóry
* Kwasy Omega - 6 - zapobiegają odwodnieniu zmniejszając utratę wody między skórą właściwą a naskórkiem, dzięki czemu skóra zachowuje swoją elastyczność
Połączenie kwasów omega-3 i omega-6 sprawia, że Olejek Sublime Tan do Twarzy i Ciała SPF6 doskonale odpowiada wymogom skóry suchej.
* Witamina E - zapewnia działanie antyoksydacyjne i dodatkową ochronę przed słonecznymi promieniami ultrafioletowymi


Opatentowana, ekskluzywna formuła EISENBERG Trio-Moléculaire® stymuluje odnowę komórkową, utrzymuje spójność skóry, nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Połączenie składników najwyższej jakości z filtrami najnowszej generacji pozwala ograniczyć pojawienie się rumienia i zapewnia optymalną ochronę przed promieniami UVA i UVB. Dzięki temu skóra jest nadzwyczajnie rozświetlona, gładka i nawilżona. Formuła Trio-Moléculaire® będąca sercem każdego produktu EISENBERG wzmacnia skuteczność działania każdego składnika, zapewniając intensywną opaleniznę i wspaniałą cerę: Enzymy – regenerują, Cytokiny – stymulują, Biostymuliny – dotleniają.

ZAPACH: Aromat Olejku Sublime Tan do Twarzy i Ciała SPF6 zwiększa zmysłowość każdej kobiety. Bazuje na trzech uzupełniających się nutach:

* nuta tonizująca olejków cytryny, goździków, galbanum i gałki muszkatołowej;
* nuta relaksująca olejków kolendry i pomarańczy;
* nuta pobudzająca olejków paczuli i elemi.
Dodatkowo wyczuwalna jest delikatna kwiatowa nuta jaśminu wyrażająca kobiecość i zmysłowość.


Olejek do twarzy i ciała SPF6 to definitywnie kosmetyk, w którym zakochasz się latem, ale nie tyko! EISENBERG Paris stworzył kosmetyk, który zawróci w głowie nie tylko kobietom, ale również mężczyznom na całym świecie. Dlaczego? Zacznijmy od zapachu… jest niesamowicie kuszący i zmysłowy, przywodzący na myśl promienie słońca i szum morza. Nie bez powodu Olej z Lnianki, jeden z głównych składników, nazywany jest „złotem przyjemności”. 

Podczas wakacji w Grecji smarowałam nim całe ciało po zejściu z plaży i wzięciu prysznica - doskonale nawilżał spieczoną słońcem skórę, rozświetlał ją ale i koił. A jego jaśminowy zapach jest tak obłędny, że nie były już potrzebne perfumy - zapach ten pozostaje z nami na długi czas. Skóra w dotyku jest gładka ale nie tłusta - spokojnie możemy założyć ubranie i nie musimy obawiać się, że je pobrudzi. To idealny kosmetyk do podkreślenia opalenizny i ochrony po kąpieli słonecznej - w letnie wieczory doskonale podkreśli i rozświetli opaleniznę zarówno osób o ciemniejszej jak i jaśniejszej karnacji.. Kroplę olejku możemy również dodać do ulubionego podkładu - nawilży wtedy naszą skórę i delikatnie ją rozświetli nawet zimą -  to takie nasze własne słońce w butelce!