wtorek, marca 31, 2015

Locherber czyli szwajcarska precyzja naturalnych kosmetyków

Od stu lat kosmetyki firmy Locherber opracowywane są z myślą o życiu w zgodzie z prawami natury, w której wszelkie żywe istoty włączając w to zwierzęta, mogą żyć w pełnej harmonii zgodnie z prawami najwyższej etyki. Zespół Locherber pracuje z wielkim entuzjazmem, w pełni szanując najważniejsze wartości, takie jak miłość do środowiska, w którym żyjemy. W przypadku Locherber, jest to mały Kanton St. Gallen w Szwajcarii, gdzie przyroda nie została jeszcze naruszona przez przemysł i żyje według swoich starych, naturalnych zasad.
 

Od wielu lat rodzina Locherber dokłada wszelkich starań, by odszukać i zebrać przeróżne dary natury pomagające zachować zdrowy i młody wygląd skóry. Dziś Locherber przedstawia światu już pełną gamę optymalnych produktów dających natychmiastowy efekt zawdzięczający połączeniu praw natury z nowoczesną nauką.

Locherber to m.in. makijaż, pielęgnacja do twarzy (w tym dla mężczyzn), ciała, pielęgnacja przeciwsłoneczna i po opalaniu a także zapachy do ciała i Twojego domu (Locherber Home & SPA). To ogromna wręcz oferta niesamowitych kosmetyków. W ofercie dystrybutora - firmy Be Beauty Empire znajdują się też naturalne farby i produkty do włosów Sanotint, suplementy Cosval oraz specjalistyczne kosmetyki do włosów Migliorin.

W moim posiadaniu znalazły się następujące kosmetyki z oferty Be Beauty Empire:

LOCHERBER CREAM REBALANCING ACTION - krem rozjaśniający do skóry zanieczyszczonej- Ta innowacyjna formuła zawiera bakterie kwasu mlekowego o działaniu antybakteryjnym, odświeżającym i rozjaśniającym. Przywraca naturalne pH skóry i niweluje blizny potrądzikowe. Skóra staje się miękka, gładka, a jej koloryt doskonale wyrównany. Doskonałe efekty uzyskuje się stosując krem punktowo kilka razy dziennie bezpośrednio na zmiany skórne. Cena 89 zł.


LOCHERBER CREAMY EYESHADOW - kremowy cień do oczy w pięknym kolorze złota - perłowy cień nasycony kolorem, nadaje promienny, świeży wygląd spojrzeniu i utrzymuje się przez cały dzień. Cień jest miękki, wygodny w aplikacji i wydajny. Cena 62 zł.


SANOTINT ECOLOGICAL HAIRSPRAY Ekologiczny Lakier Stylizujący Włosy - lakier doskonale utrwala fryzurę. Nadaje jej sprężystość, chroni włosy przed promieniami UV, dzięki cząsteczkom, które nie wnikają w głąb włosa. Ma naturalny, przyjemny zapach. Dzięki opakowaniu z rozpylaczem, bez gazu nie wpływa negatywnie na powłokę ozonową. Cena 59,90 zł.


LOCHERBER HYDRATING LIPSTICK Szminka w odcieniu Sweet Pink - nawilżająca szminka nadaje ustom piękny, zmysłowy wygląd o długotrwale utrzymującym się kolorze. Chroni przed szkodliwymi promieniami UV.Cena 59 zł.


Kosmetyki Locherber są dostępne przez internet na stronie Be Beauty Empire lub w wybranych aptekach. Słyszałyście już kiedyś o tej marce?