poniedziałek, marca 30, 2015

I Am Nuts About You czyli CATRICE Illuminating Blush


Mediolan, Londyn, Paryż, Nowy York. Cztery stolice mody, cztery  platformy inspiracji. Pokazy mody wiosna/lato prezentują wiele trendów: wygodna odzież sportowa w zaawansowanej technologii, ekscytujące rockowe stroje z lat ’70, uderzający minimalizm, kolorowy folklor i styl tzw. normalsów. CATRICE zna wszystkie te trendy doskonale i odzwierciedla je w najnowszej kolekcji. 
 

CATRICE Illuminating Blush - Róż Rozświetlający
Wzór na zdrowy blask. Róż Rozświetlający to dwa odcienie z subtelnym połyskiem i perłowym wykończeniem. Podkreśla kości policzkowe i lekko rozświetla cerę. Tłoczenie w zygzak 3D przyciąga spojrzenia. Dostępny w 3 odcieniach. 5 g, cena: 16,99 zł.


Przepiękne tłoczenie i subtelny kolor - niby praktycznie niewidoczny a jednak... Na policzkach daje bardzo fajny odcień - ni to brązu ni to brzoskwini - takie nudziakowe kombo. Cudownie się aplikuje i kolor I Am Nuts About You to odcień którym z pewnością nie zrobimy sobie krzywdy w postaci nieestetycznych placków.Do tego subtelne rozświetlenie skóry na kościach policzkowych i nieziemski efekt mamy gwarantowany. 

To moja pierwsza przygoda z różem od Catrice i póki co nie mogę przestać go używać. A Wam, jak się podoba?