poniedziałek, lutego 18, 2013

Prapremiera czyli Wibo Electric Orange by Siouxie

I stało się - pomalowałam paznokcie moim własnym lakierem do paznokci. Wczoraj zaprezentowałam Wam całą kolekcję Nail Obsession Gel Like, którą zaprojektowały blogerki specjalnie dla Wibo, a już dzisiaj prapremiera w sieci koloru Electric Orange.


Dzisiaj odsłona pierwszego z kolorów zaprojektowanych przeze mnie. Z dumą przedstawiam Wam Electric Orange czyli Elektryczną (elektryzującą) pomarańczę.

Gel Like to lakier, którego formuła oparta jest na bazie o wysokim połysku i trwałości, imitującej lakier żelowy. 


Co sądzę o lakierze po pierwszej aplikacji?
  • dwie warstwy Electric Orange kryją idealnie
  • lakier jest dość gęsty - dużo bardziej niż Wibo Express Growth, ale mniej więcej jak seria Color Trends
  • ma rzeczywiście lekko żelową konsystencję i daje na paznoksciach efekt shelac'u czy też hybrydy
  • nie smuży, nie podkreśla nierówności paznokci
  • Electric Orange posiada duuuużo drobinek - wiem wiem, nie wszystkie lubicie taki efekt ale lakiery Siouxie musiały mieć drobinki :)
  • tak, jak pisała Jamapi - obawiałam się, że niestety dość długo schnie - i po jakiś 5 minutach pomalowałam go Seche Vite, bowiem od razu chciałam porobić fotki a światło dzienne uciekało.
  • na razie nie napiszę jak z jego trwałością - powiem o tym przy kolejnym poście - drugiego MOJEGO koloru czyli Mint Sorbet.

No i jak Wam się podoba Siouxie'owy kolorek - według mnie jest wesoły  słoneczny i doskonały na lato. Przy opaleniźnie będzie się prezentował znakomicie.

Jestem dumna i blada, że już od marca, kiedy wejdę do Rossmanna i stanę przed szafą Wibo - zobaczę tam swoje własne lakiery, no i oczywiście Wasze dziewczyny. Bo ta kolekcja jest własnie nasza - w 100% blogerska.

Dziękuję Wibo za ten niesamowity pomysł, który spełnił moje malutkie marzenie. Ale kto wie, może kolejne Ambasadorki Wibo zaprojektują własne pomadki lub błyszczyki?