piątek, czerwca 01, 2012

Relacja ze spotkania bloggerek z Ambasadorkami marek Pantene i Olay

Równo tydzień temu, ja i 9 pozostałych bloggerek kosmetycznych, wzięłyśmy udział w spotkaniu z Ambasadorkami marek Pantene i Olay - Martą Żmudą-Trzebiatowską (Pantene) oraz Julią Pietruchą (Olay). Impreza została zorganizowana specjalnie dla nas przez Agencję Partner of Promotion a opiekowała się nami przemiła Ola. 

Courtesy of Agata Ma Nosa
Event rozpoczął się o godzinie 13.00 - w salonie Wella na ulicy Smoczej w Warszawie. Zostałyśmy przedstawione Ambasadorkom i rozpoczęła się prezentacja obu marek - dzięki której dowiedziałyśmy się mnóstwo interesujących rzeczy na temat nowych linii Pantene oraz Olay a także mogłyśmy swobodnie rozmawiać z zaproszonymi specjalnie na tę okazję Ambasadorkami. Po prezentacjach był czas na zjedzenie wspaniałych dań, które zostały dla nas przygotowane - ja jako ogromy łasuch - spróbowałam dosłownie wszystkiego - krewetek w cieście, sałatki z krewetek, kurczaka w curry oraz deserów - crème brûlée i pysznych tart z owocami.

Courtesy of Agata ma Nosa
Po przekąsce był czas na zdjęcia z Martą i Julią, a potem kilka godzin w trakcie których miałyśmy do dyspozycji kosmetolog, która doradzała nam jak pielęgnować skórę oraz stylistkę włosów Agnieszkę, pod której okiem dziewczyny miały "robione włosy". Ja w międzyczasie oddałam się w ręce pani kosmetolog, która zrobiła mi cudowny i relaksujący masaż a także miałam badaną skórę - za pomocą dziwnej maszyny.


Pomimo tego, że cała impreza kręciła się wokół Pantene i Olay, to jednak czas spędzony w gronie koleżanek, które do tej pory znałam wyłącznie z ich blogów był bezcenny. Poznałam "naszą" Obsession czyli Kaśkę, Agatę (Agata Ma Nosa), Ewaluację, Krzyklę, Saurię (akurat z Martą znamy się już od dawna), Dezemkę oraz Anię. Jeśli o kimś zapomniałam to krzyczcie - dopiszę :)

A już dzisiaj, tj. 1 czerwca spotkanie bloggerek kosmetycznych w Warszawie w restauracji Five - do zobaczenia wieczorem... no i oczywiście spodziewajcie się obszernej relacji również i z tego spotkania.

Courtesy of Obsession
Oczywiście żeby szczęścia było mało - każda z nas otrzymała mnóstwo kosmetyków Pantene i Olay, które zostały dobrane specjalnie do naszej skóry oraz włosów.


Chciałam w imieniu swoim oraz koleżanek bloggerek serdecznie podziękować za czas, który został nam poświęcony podczas wspaniale zorganizowanej imprezy. Mam nadzieję, że to dopiero pierwsze takie spotkanie i będzie ich co raz więcej. 

A oto co, napisały do nas Ambasadorki:

Drogie Dziewczęta!
Chciałam jeszcze raz serdecznie Wam podziękować za mile spędzone piątkowe popołudnie. Cieszę się, że mogłam Was wszystkie poznać i wymienić się z Wami poglądami na temat pielęgnacji włosów i nie tylko. Dla mnie, jako ambasadorki marki Pantene, było to o tyle ważne spotkanie, że wiem już  co myślicie o reklamowanych przeze mnie produktach  i cieszę się, że służą Wam w równym stopniu jak i mnie! Życzę Wam dalszych sukcesów w urodowej edukacji Polek. Sama z chęcią zajrzę na Wasze blogi, aby dowiedzieć się "co w trawie piszczy"!
Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnym takim spotkaniu,
 Marta Żmuda Trzebiatowska

Serdecznie dziękuje wszystkim Blogerkom, które miałam możliwość poznać na spotkaniu organizowanym przez Olay.
Mam nadzieję, że będziecie wspominać ten dzień równie miło jak ja, nie tylko ze względu na rozmowy z ekspertkami, ale też ciepłą, niewymuszoną atmosferę. Życzę wam samych sukcesów i jeszcze lepszych blogów.
Uściski,
Julia Pietrucha

Obsession, Siouxie, Sauria