niedziela, grudnia 10, 2023

Shiseido REVITALESSENCE SKIN GLOW SPF 30 PA+++ czyli Doskonałość w Makijażu i Ochronie Przed Słońcem

Sztuka tworzenia podkładu, który łączy w sobie właściwości serum, to wyzwanie, które podjęli naukowcy Shiseido. Dzięki pionierskiej technologii Envelop, stworzyli unikalny system, który zamyka pigment w składnikach pielęgnujących skórę. To nie tylko klasyczny podkład, to prawdziwa innowacja, gdzie substancje silnie aktywne najpierw wnikają w cerę, zapewniając zdrowy blask od wewnątrz.

Aby osiągnąć doskonałość, Shiseido wprowadza Envelop – technologię, która rewolucjonizuje podejście do makijażu. Ten unikalny system zamyka pigment w składnikach pielęgnujących skórę, co oznacza, że substancje aktywne nie tylko uwydatniają piękno skóry, ale również dostarczają jej korzyści zdrowotne.


Fermentowany Kefir+ i Niacynamid: Gwiazdy Hybrydowej Formuły

Fermentowany Kefir+, przeciwutleniacz i prebiotyk wytwarzany z japońskiego ryżu, to jedna z gwiazd hybrydowej formuły podkładu. Wpływa na odnowę naskórka i zapobiega utracie wilgoci, działając jako skuteczny prebiotyk dla zdrowego mikrobiomu skóry. Ten składnik doskonale współpracuje z niacynamidem, formą witaminy B3, która poprawia teksturę i koloryt skóry, jednocześnie wzmacniając jej barierę ochronną.

Po zaledwie tygodniu regularnego stosowania podkładu Shiseido REVITALESSENCE SKIN GLOW, 94% osób zgodziło się, że skóra wyglądała na gładszą, a 88% stwierdziło, że skóra była głęboko nawilżona. To potwierdzenie skuteczności i efektywności tej innowacyjnej formuły.

REVITALESSENCE SKIN GLOW to nie tylko ochrona przed słońcem i pielęgnacja skóry, to także gwarancja perfekcyjnego wykończenia makijażu. Podkład ten nadaje skórze naturalny blask, dzięki czemu cera wydaje się promienna i zdrowa. Lekka konsystencja sprawia, że produkt łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając uczucia ciężkości na skórze. Doskonale stapia się z cerą, tworząc efekt drugiej skóry.


Świetliste Rezultaty i Trwałe Efekty

Dwa silne prebiotyki, sfermentowany kefir+ i niacynamid, nie tylko wzmacniają zdolność skóry do utrzymania zdrowego mikrobiomu, ale także dostarczają świetliste rezultaty. W ciągu zaledwie jednego tygodnia można zauważyć, że drobne linie są wyraźnie zmniejszone, a naga skóra staje się gładsza i jaśniejsza. To niezwykłe połączenie ochrony, pielęgnacji i efektów wizualnych sprawia, że REVITALESSENCE SKIN GLOW to must-have dla każdej kobiety, dbającej o zdrowie i piękno swojej skóry.
Bezpieczny i Przyjazny dla Skóry

Podkład REVITALESSENCE SKIN GLOW nie zawiera talku, parabenów, mikroplastików, olejów mineralnych ani substancji zapachowych. Jest odpowiedni dla każdej karnacji i typu cery, w tym dla skóry wrażliwej. To produkty, które nie tylko uwydatniają piękno, ale także dbają o zdrowie skóry, w duchu innowacyjności marki Shiseido.

Odkryj nowy wymiar makijażu i pielęgnacji skóry z podkładem Shiseido REVITALESSENCE SKIN GLOW SPF 30 PA+++. Innowacyjna technologia Envelop stworzona przez ponad 120 lat badań Shiseido pozwala cieszyć się pięknem, zdrowiem i długotrwałym efektem blasku.


Rewolucyjna Formuła

Shiseido, jako renomowana marka kosmetyczna, zawsze stawiała na innowacje i najwyższą jakość składników. Shiseido REVITALESSENCE SKIN GLOW to kolejny dowód na to, że marka ta zna potrzeby współczesnych kobiet i stara się spełniać je w najwyższym stopniu.

Podstawową cechą, która wyróżnia ten podkład, jest jego unikalna formuła, oparta na zaawansowanych technologiach. Składniki aktywne, takie jak ekstrakt z białej perły czy witamina C, działają nie tylko jako podstawa makijażu, ale także wspierają zdrowie skóry. Dodatkowo, opracowany na podstawie ponad 120 lat badań, produkt zawiera dwa silne prebiotyki - sfermentowany kefir+ i niacynamid. Te składniki wzmacniają zdolność skóry do utrzymania zdrowego mikrobiomu, co przekłada się na naturalnie żywą i promienną cerę.

Podkład dostępny jest w 12 "wiernych odcieniach", nazwanych na cześć materiałów powszechnie spotykanych w naturze, architekturze lub wzornictwie w całej Japonii. Łatwy w obsłudze system numerowania marki SHISEIDO Makeup umożliwia swobodne migrowanie między formułami i kategoriami. Dzięki temu możesz dostosować swój makijaż do zmieniających się potrzeb.


/post powstał we współpracy z dystrybutorem marki Shiseido/