sobota, grudnia 16, 2023

Gaultier Divine czyli Boskie Perfumy dla Wyjątkowych Kobiet

Jean-Paul Gaultier, ikona mody od 1976 roku, kontynuuje swoją pasję ubierania i rozbierania kobiet, celebrując ich wyjątkowość poprzez różnorodność. Kobiety Gaultier to nie tylko te, które noszą jego kreacje na wybiegach, to także te, które kształtują swoje zasady, piszą własne rozdziały życia. Są buntownicze, silne i odważne, dumne ze swojej swobody i tożsamości. W świecie Gaultier każda kobieta jest boską istotą, kreującą swoje własne piękno.


Wprowadzenie do świata boskich perfum Gaultier Divine zaczęło się 30 lat temu, kiedy na rynek trafił pierwszy zapach Classique. Teraz, marka ta prezentuje nową wersję kobiecości, uosabiającą wielowymiarowość, zmysłowość i wolność. Według koneserów, Gaultier Divine czerpie z kwintesencji dziedzictwa marki, tworząc nowy, pożądany zapach. To nie tylko mieszanka aromatów, to deklaracja boskości kobiety.

Gaultier Divine to nie tylko perfumy, to doświadczenie, jakiego nie można opisać słowami. Słone morze, kwiatowy bukiet i słodka nuta bezy tworzą niepowtarzalny zapach stworzony przez Quentina Bischa. Produkt wegański, z 90% składników pochodzenia naturalnego, jest symbolem odpowiedzialności i podkreśla to, co najlepsze w dzisiejszych czasach - naturalność.


Jean-Paul Gaultier, zawsze prowokacyjny i odważny, przekształcił element bielizny w symbol popkultury. Gaultier Divine, w krągłym flakonie, staje się klejnotem i symbolem mocy. Wcięcie w talii podkreśla ambicje i charakter każdej kobiety, niezależnie od jej rozmiarów. Flakon umieszczono w kultowej metalowej puszce, która lśni w ognistych promieniach słońca.

Twarzą Gaultier Divine jest Yara Shahidi - aktorka, modelka, aktywistka i orędowniczka sprawiedliwości społecznej. Absolwentka Harvardu, Shahidi jest nie tylko twarzą marki, ale również idealnym uosobieniem jej wartości. Znalezienie się na liście Najbardziej Wpływowych Nastolatków 2016 roku to tylko jedno z wyróżnień dla tej charyzmatycznej kobiety. Shahidi inspiruje kobiety do akceptacji siebie i celebracji swojej odrębności.


W filmie reklamowym, widzimy epickie uniwersum Gaultier Divine, otoczonym mitycznym słońcem, kobiety biorą sprawy w swoje ręce. W filmie reklamowym, inspirowanym arią „Casta Diva” w wykonaniu Marii Callas, kobiece piękno, siła i boskość są ukazane jako niepowtarzalna moc. Flakon zanurzony w morzu staje się elementem tej opowieści, ostrzegając kapitana statku Le Male Elixir.

Gaultier Divine to nie tylko zapach, to manifestacja boskości kobiecej. W każdym flakonie kryje się nie tylko perfumowany skarb, ale również historia odwagi, indywidualności i siły kobiet, które celebrują swoją wyjątkowość w stylu Gaultier. To więcej niż perfumy - to doświadczenie boskości każdej kobiety, która śmiało krocząc przez życie, kreuje swoje własne piękno.


/post powstał we współpracy z dystrybutoerm zapachu Gaultier Divine/