poniedziałek, października 16, 2023

Niczym poranna mgła czyli Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle

Po A Drop d’Issey i A Drop d’Issey woda perfumowana Fraîche, marka Issey Miyake przedstawia nową olfaktoryczną przygodę z A Drop d’Issey woda perfumowana Essentielle. Odkrywając na nowo historię podróży kropli, podobnie jak dwie poprzednie sagi, przygotuj się na ponowne zanurzenie w bujnym sercu natury. Rozwijając inspirację, jaką A Drop d’Issey ma z naturą, przekształcając i wzmacniając te związki... 


Issey Miyake zaprasza nas do odkrywania piękna świata poprzez wyjątkową olfaktoryczną podróż, która celebruje naturę w całej okazałości. Po raz kolejny perfumiarze uchwycili esencję natury, odkrywając jej ukryte klejnoty i nieoczekiwane piękno za pomocą eleganckiego, lirycznego i lekkiego akcentu, który zdefiniował kolekcję. 

Podróż zaczyna się od A Drop d’Issey, zapachu, który jest czymś więcej niż tylko perfumami, ale wybuchem radosnych emocji. Spogląda na świat z nowej perspektywy, ukazując zaskakujące cuda natury, sięgając wprost do jej istoty. Dzięki temu zapachowi perfumy Issey Miyake dokonały niemożliwego, odtwarzając zapach bzu, znanego z tego, że jest kwiatem niemym. 


Perfumy Issey Miyake po raz pierwszy znalazły sposób na ożywienie zapachu bzu w całej jego przejrzystej czystości i subtelnej złożoności. Aby towarzyszyć temu bezprecedensowemu zapachowi, projektant Todd Bracher stworzył zaskakujący nowy poziomy kształt flakonu, zainspirowany sylwetką znikającej kropli. Następnie pojawiła się woda perfumowana 

A Drop d’Issey Fraîche, która uchwyciła zmysłową podróż świeżej kropli deszczu na wiosnę. Spadając z nieba, przepływa przez trawę, odbijając się od kwiatów, bawiąc się w chowanego w lesie. Ten nowy zapach zapoczątkował rozkwit wszystkich elementów natury, zapewniając powiew świeżości, napędzany charakterystycznym deszczowym akordem perfumiarki Ane Ayo, pięknie połączonym z oryginalną nutą bzu, znaną z pierwszego zapachu A Drop d’Issey.


Zachowując swój kultowy okrągły kształt, flakon odzwierciedla lazurowy błękit nieba przechodzący w żywą zieleń traw kołyszących się na wietrze. A Drop d’Issey woda perfumowana Essentielle uzupełnia kolekcję, kontynuując tę zaczarowaną podróż do natury. Ta kropla, ponownie stworzona przez perfumiarkę Ane Ayo, celebruje nuty kwiatowe i roślinne w bardziej odświeżającym zapachu inspirowanym kroplą wody parującą wraz z promieniami słońca, które przeświecają przez drzewa. Charakterystyczny flakon nabiera świetlistego zielonego koloru ze stopniową gradacją. A Drop d’Issey woda perfumowana Essentielle: najnowsza oda do natury.

Dla wody perfumowanej A Drop d'Issey Essentielle, Ane Ayo, perfumiarka z Firmenich, kontynuuje podróż kropli przez naturę, wychwytującą nuty roślinne i kwiatowe, które napotyka po drodze, zanim ostatecznie wyparuje o świcie wraz z pierwszymi promieniami słońce. Rezultat: zapach, który celebruje wodę, oczywiście, ale bardziej kwiatowy i świetlisty niż kiedykolwiek wcześniej... Zaskakujący akord gniecionych liści otwiera podróż kropli ku temu ostatecznemu wzniesieniu, ze świeżymi, zielonymi akordami, dzięki którym uchwycono ożywczą świeżość chwili. Następnie kwiaty delikatnie wkraczają na scenę, z kwiatowym i wodnym akordem wilgotnych nut magnolii i bzu, wirujących razem w lirycznej bryzie. Zapachowa podróż kończy się świetlistymi, otulającymi nutami piżma, które rozwijają się jak pierwsze promienie słońca, kończąc zapach. Dzięki kompozycji składającej się w 82% ze składników pochodzenia naturalnego, A Drop d’Issey woda perfumowana Essentielle przypomina nam, jak ważne jest ponowne połączenie z prawdziwym światem i uwolnienie się od wszystkiego, co powierzchowne.


Czystość i lekkość kultowego flakonu w kształcie kropli z kolekcji wspaniale ucieleśnia historię kropli Issey. Ta wyjątkowa butelka została zaprojektowana do umieszczenia w pozycji poziomej, oferując nowe spojrzenie na świat. Zakrzywione szkło w środku flakonu przypomina bańkę wody, tworząc hipnotyzujący efekt optyczny. W przypadku zapachu A Drop d’Issey woda perfumowana Essentielle Todd Bracher odkrywa na nowo swój kultowy flakonik, zabarwiając go odcieniami zieleni, aby odzwierciedlić podróż kropli Issey’a, która pochłania florę i faunę, które napotyka na swojej wiosennej ścieżce. Nawiązując do tego projektu, przyciągające wzrok metaliczne zielone wykończenie zdobi nową kroplę na opakowaniu zewnętrznym.


Woda perfumowana A Drop d’Issey Essentielle to nie tylko uzależniający i otulający zapach skomponowany z elegancją i troską, ale także zapach zaangażowany. Ta nowa premiera składa się ze składników pochodzenia naturalnego (82%), takich jak jaśmin wielkolistny i gorzka pomarańcza. Co więcej, jego formuła posiada certyfikat wegański, a butelka jest wykonana w 12% ze szkła pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego. Wszystkie te informacje oraz pełna lista składników są dostępne na stronie internetowej Issey Miyake za pośrednictwem kodu QR umieszczonego na opakowaniu, wykonanym z tektury pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

„A Drop d’Issey Eau de Parfum Essentielle jest świadectwem bogactwa możliwości tworzenia i projektowania zrównoważonych perfum”. - Ane Ayo, perfumiarka w firmie Firmenich.

/post powstał we współpracy z marką Issey Miyake, dystrybucja POLLUX/