niedziela, czerwca 25, 2023

Czas rozkwitać i błyszczeć czyli Paco Rabanne FAME Blooming Pink

Tego lata odkryj ze mną FAME Blooming Pink – nową edycję zapachu Paco Rabanne w wersji dla kolekcjonerów. FAME to przedmiot pożądania. Teraz, ten niezwykle awangardowy i paryski flakon-klejnot mieni się uroczym, różowym brokatem. To idealny prezent dla gwiazdy, równie radosny jak naręcze kwitnących kwiatów.


Kobieta Paco Rabanne FAME Blooming Pink uwielbia zabawę. Jest zmysłowa. U szczytu swoich możliwości. Nieodparcie paryska. Jest ikoną, lśniącą gwiazdą. Ona to FAME, kobiecy zapach Paco Rabanne, który sławi promienne, pewne siebie, pierwsze muzy tego projektanta. Przypomnij sobie Jane Fondę w roli Barbarelli. Audrey Hepburn w filmie Dwoje na drodze. Brigitte Bardot w lśniącej kolczudze. Françoise Hardy w minisukience wykonanej ze złotych płytek pokrytych diamentami.


Cenny, niczym lśniący klejnot i ponadczasowy, niezwykle pożądany flakon FAME jest śmiałym designerskim przedmiotem, który przywołuje jeden z najbardziej legendarnych kodów Paco Rabanne: oryginalną, ultranowoczesną sukienkę-kolczugę noszoną przez wiele awangardowych kobiet. Teraz sukienka-kolczuga mieni się w odcieniu różu przyprószonego brokatem.

Dziś biżuteryjny flakon FAME Blooming Pink staje się jeszcze bardziej śmiały. Zabawna sukienka FAME o wdzięcznym fasonie, pokryta mieniącym się brokatem, przybiera w nowej kolekcjonerskiej edycji Blooming Pink ultra kobiecy kwiatowy kolor, który współgra z lśniącym złotem flakonu. Niech to będzie Twój talizman.


Paco Rabanne oddaje w pełni, dzięki FAME, nową i odważną wizję kobiecości. Super innowacyjna kompozycja pełna drogocennych składników jest kwintesencją awangardowego luksusu. Zapach emanuje radością i śmiałą zmysłowością w kolekcjonerskiej edycji FAME w błyszczącym różowym flakonie.

FAME prezentuje iście gwiazdorską obsadę nut, które jeszcze nigdy nie zagrały razem w zapachu stworzonym wyłącznie dla Paco Rabanne.

Soczyste mango – pierwszy akord tego owocu w 100% pochodzenia naturalnego – błyszczy w nutach głowy. Promienny jaśmin, rozkwitający jak nigdy dotąd, pochodzi z Grasse. Zbiera się go i przetwarza przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która pozwala odzwierciedlić zapach kwiatu z niezwykłą wyrazistością. Zmysłowe kadzidło pozyskuje się w sposób zrównoważony w Somalilandzie, a następnie komponuje specjalnie dla Paco Rabanne, otulone uzależniająco ciepłą wanilią i drewnem sandałowym.


Zapach Paco Rabanne FAME Blooming Pink jest w 90% pochodzenia naturalnego, w 100% wegański i w 100% produkowany we Francji. Został skomponowany w Grasse z drogocennych, indywidualnie dobranych składników o zrównoważonym charakterze, uzyskanych dzięki najnowocześniejszej technologii.

Ja jestem kobietą FAME, a Ty? 


/materiał reklamowy dla marki Paco Rabanne/