poniedziałek, czerwca 26, 2023

Call It By Your Name X Sisley Paris

Call It By Your Name X Sisley Paris to ekskluzywna współpraca dwóch fantastycznych, francuskich marek. Specjalnie zaprojektowana dla Sisley - izotermiczna torba sprawi, że wyjęte z lodówki i umieszczone w niej kosmetyki - pozostaną chłodne przez wiele godzin. Ten designerski produkt został ręcznie wykonany z przetworzonych, starych bandan w koralowych w pomarańczowych odcieniach i ozdobiony haftowanym słońcem - w ramach wspólnego podejścia obu marek do bardziej odpowiedzialnej konsumpcji.


Użyj kodu: SUMMERBAG w sklepie online marki Sisley, by przy zamówieniu wybranych produktów za min. 1500 zł otrzymać tę torbę w prezencie.

Oczywiście torbę najlepiej używać do przechowywania kosmetyków z linii słonecznej Sisley, w skład której wchodzą niezwykle komfortowe w stosowaniu produkty z filtrem - do ochrony twarzy oraz ciała. 


Wodoodporny krem o podwójnym działaniu Sunleÿa G.E. SPF 50+ to wysoka ochrona przeciwsłoneczna w połączeniu z kuracją przeciwstarzeniową oraz efektem trwalszej i piękniejszej opalenizny. Krem pomaga zachować wygląd młodszej skóry przy jej jednoczesnej ekspozycji na słońce i przedłuża efekty działania codziennej pielęgnacji anti-aging.


Olejek do ciała Super Soin Solaire Summer Body Oil SPF15 zapewnia średni poziom ochrony i chroni młodość skóry. Pomaga skórze zachować jej własną zdolność do ochrony przed słońcem i fotostarzeniem dzięki kompozycji nowatorskich filtrów UVA i UVB oraz innowacyjnych aktywnych składników ochronnych.

Spray jest praktyczny i zapewnia równomierne rozprowadzanie produktu. Jedwabisty olejek czyni skórę satynowo miękką i uwydatnia jej promienną opaleniznę. Formuła jest wodoodporna, naturalnie aromatyzowana olejkami eterycznymi: lawendowym i geraniowym.


/materiał reklamowy dla marki Sisley Paris/