niedziela, maja 14, 2023

Żyj w kolorze czyli Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick

Rozszerz swoją rzeczywistość. Żyj w kolorze z najnowszymi pomadkami Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick. Idealne połączenie sztuki i nauki, nowa TechnoSatin Gel Lipstick to niezwykle wygodna, niewyczuwalna na ustach formuła, która otula je długotrwałym kolorem i nawilżeniem z satynowym wykończeniem. 


„Ta premiera jest świętem kultury japońskiej i wielu innowacji, do których przyczyniło się SHISEIDO w kategorii ust w ciągu ostatnich 90 lat” - mówi James Boehmer, globalny dyrektor artystyczny SHISEIDO Makeup. „Jako pionierska siła w branży kosmetycznej nadal przesuwamy granice technologii, pozostając jednocześnie wiernymi naszym wartościom”.


Zamknięta w eleganckim, czerwonym, magnetycznym etui Shiseido, pomadka TechnoSatin Gel Lipstick wykorzystuje innowacyjną technologię Stretch-Flex, która działa jak druga skóra, tworząc elastyczną warstwę, która otula usta trwałym kolorem i zapewnia maksymalny komfort oraz sprawia, że nosi się ją tak dobrze, jak wygląda. 

Ta odżywcza formuła zawiera ponad 68% składników pielęgnujących, w tym olej benibana, który pielęgnuje usta, pozostawiając je wygładzone i nawilżone.


Co sprawia, że Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick jest tak wyjątkowa?
  • Technologia Stretch-Flex: działa jak druga skóra, tworząc elastyczną warstwę koloru, otulając usta długotrwałym kolorem i maksymalnym komfortem.
  • Odżywcza formuła: wzbogacona w ponad 68% składnikami pielęgnującymi skórę, w tym olejem benibana. Sprawia ona, że ​​usta są odżywione, wygładzone i nawilżone.
  • 15 niezwykle bogatych odcieni: nazwanych na cześć epoki technologicznej, w której żyjemy oraz wieloletniej pasji SHISEIDO do nauki i innowacji.

Ta kolekcja szminek, dostępna w 15 niezwykle bogatych odcieniach, pozwala eksperymentować i wyrażać swój charakterystyczny styl. Oprócz klasycznych odcieni nude i róży, w ofercie znajdują się przyciągające wzrok i dodające pewności siebie czerwienie, a także żywe jagody i szokujące kolory. Nazwy odcieni są inspirowane epoką technologiczną, w której żyjemy oraz długoletnia pasja Shiseido do nauki i innowacji.

Trzy piękne kolory, które prezentuję to 407 Pulsar Pink - delikatny, zgaszony róż, 402 Chatbot - idealny nudziak oraz mega soczysta fuksja - 422 Fuchsia Flux.


Aby uzyskać elastyczną, a jednocześnie sprężystą formułę, Shiseido Makeup opracowało najnowocześniejszą technologię Stretch-Flex, która działa podobnie do siateczki, ponieważ otula usta miękkim, wygodnym kolorem, który nie pęka, nie blaknie ani nie łuszczy. Ta pomadka dająca efekt drugiej skóry, zawiera również nawilżający olejek benibana. 

„Tradycyjnie benibana była używana jako baza pod szminkę w teatrze Kabuki i w kulturze gejsz” - mówi Boehmer. „Zmodernizowaliśmy ten konkretny składnik, jednocześnie oddając hołd temu historycznemu japońskiemu rytuałowi piękna”. 
Nowe satynowe wykończenie uzupełnia bogate portfolio pomadek Shiseido Makeup, które obejmuje opcje matowe, błyszczące, przezroczyste, półprzezroczyste i całkowicie kryjące.


/materiał reklamowy dla marki Shiseido/