niedziela, maja 14, 2023

Witaj w raju czyli Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Paradise

Idź na spacer przez kwitnącą łąkę i ciesz się rozgrzewającymi promieniami zachodzącego słońca i oddaj hołd wiośnie. Właśnie takie doznania zapewnia woda toaletowa dla kobiet Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Paradise o naturalnym kwiatowym zapachu, w którego sercu skrywa się delikatny, lawendowy aromat.


Na wstępie czujemy nuty różowego pieprzu, które po chwili łączą się z aromatycznymi nutami esencji lawendowej. Ta harmonijna gra znika, ukazując naturalnie delikatne i zmysłowe nuty attar mitti, które równoważą całą kompozycję.


Limitowany zapach Daisy Paradise od Marc Jacobs to nowe, sezonowe ujęcie klasycznego zapachu Daisy. Każda kompozycja marki Marc Jacobs zawiera wyjątkowe nuty o różowym i fioletowym zabarwieniu, które wywołują komfortowe uczucie ciepłych promieni słońca muskających Ziemię.


Flakony limitowanych tegorocznych 3 limitowanych edycji Daisy Paradise od Marc Jacobs to harmonijne połączenie odcieni różowych i fioletowych, które występują na pustyni podczas rzadkiego zjawiska jej intensywnego kwitnienia. 

Zestawienie nieprzezroczystych i półprzejrzystych różowo-fioletowych płatków na wierzchołku zwieńczenia w stokrotki symbolizuje kwitnący krajobraz parku narodowego Joshua Tree. Opakowanie zewnętrzne zaprojektowane z luksusowego matowego materiału ma różowe i fioletowe odcienie zaakcentowane skrawkami złotej folii.


Butelka tego zapachu jest po prostu cudowna, z tymi kwiatami na wierzchu korka. Opakowanie  pasuje do zapachu, ponieważ jest również bardzo eleganckie, słodkie, kwiatowe, kobiece ale i wyrafinowane. Uwielbiam słodkie kwiatowe zapachy, który przypominają mi kwitnące kwiaty na polu wiosną i latem. Zapach staje się jeszcze bardziej intensywny podczas spaceru słońcu, ewoluuje w ciągu dnia i utrzymuje się przez cały dzień na mojej skórze.


/materiał reklamowy dla marki Marc Jacobs/