czwartek, kwietnia 27, 2023

Bogini kwiatów czyli Paco Rabanne OLYMPÉA FLORA

Bajecznie wojownicza. Niebywale pewna siebie. Cudownie seksowna. Współczesna bogini Amazonek wie wszystko na temat mocy kwiatów. Olympéa Flora odzwierciedla jej energię w najintensywniej kobiecym, nad wyraz kwiatowym i długotrwałym wcieleniu boskiego zapachu Paco Rabanne


Intensywnie różowa róża. Słodka czarna porzeczka. Świeży kwiat piwonii. Niezwykle kobiecy i intensywnie kwiatowy zapach Olympéa Flora jest dziełem dwóch młodych kreatorek: Fanny Bal i Nelly Hachem, które stworzyły „musującą i inspirującą wizję Bogini Olympéa”. Aby wyrazić waleczność i tajemniczość tej Bogini Kwiatów, kreatorki postanowiły zinterpretować kompozycję Olympéa jako „boski zapach szyprowy”. Ta najbardziej elegancka rodzina zapachowa łączy nuty owoców, kwiatów i drewna. Wspaniałe kwiatowe serce Olympéa Flora to przedawkowane, świeże, różowe róże oraz piwonie w pełnym rozkwicie. 


Główną rolę odgrywają w nim gwiezdne ekstrakty różane. Esencję różaną otrzymuje się w wyniku unikatowego procesu ekstrakcji polegającego na upcyclingu. Uzyskany w ten sposób składnik zawiera wszystkie molekuły zapachowe żywych płatków róży i zachowuje aromat świeżego kwiatu. Absolut róży damasceńskiej posiada bogatszy, bardziej pikantny profil. Ręcznie zbierane róże są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny w Isparcie (Turcja). Aby nadać różowym płatkom wyrazisty charakter, kreatorki oprószyły je musującym różowym pieprzem – jego przenikliwy aromat przywodzi na myśl kolce róży. Wyborny akord sorbetu z czarnej porzeczki potęguje owocowe tony tego bujnego kwiatowego bukietu. Soczystą kompozycję spowija gładka, słona wanilia – charakterystyczna nuta zapachu Olympéa.


Aksamitna paczula, pozyskiwana w sposób odpowiedzialny w Indonezji, poddana została ponownej destylacji w celu podkreślenia jej najbardziej wyrafinowanych fasetek. Składnik ten odzwierciedla waleczną kobiecość Bogini Kwiatów. Długotrwała aura piżmowego cashmere wood dodaje zapachowi elegancji i tajemniczości.

Naturalne składniki Olympéa Flora są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, co zapewnia ich trwałość i identyfikowalność. Marka wspiera lokalne społeczności i promuje świadomość konieczności ochrony środowiska. Zapach jest w 100% wegański i w 87% naturalny.


Jako śmiałe odstępstwo od poprzednich wersji, flakon Olympéa Flora ma kolor czarny, który ukazuje żywiołowy, różany odcień zapachu. Luksusowy, masywny, zaokrąglony flakon wykonano ze szkła. Zdobią go tropikalne liście i uformowany kwiat czarnej orchidei. To ukłon w stronę smakowitej, charakterystycznej nuty wanilii w zapachu Olympéa. Błyszczące czarne skrzydła lauru otaczają flakon zwieńczony gładkim błyszczącym korkiem z akcentem lśniącego złota. Rozbłysk różu u jego podstawy przyciąga światło, podkreślając intensywny różany odcień zapachu. Elegancki, zadziorny i pasujący do Bogini Kwiatów.


Paco Rabanne Olympéa to opowieść o wzniosłej sile, która wspiera wszystkie władcze, pełne pasji kobiety, prawdziwe boginie mające własne osiągnięcia i dumne ze swojej niekończącej się podróży. To wszystko ma na celu ucieleśnienie najmocniejszych stron kobiecości.

Ja, dzięki temu zapachowi czuję się silniejsza, bardziej wolna no ale przede wszystkim - czuję się dzięki niemu jak prawdziwa Bogini. Paco Rabanne Olympéa jest wyraziste, lekko słodkie - ale nie duszące i nie męczące - snuje się za nami woalem przez wiele godzin. 

/materiał reklamowy/