czwartek, lutego 23, 2023

Różowy przedmiot pożądania czyli Carolina Herrera Good Girl Blush

Carolina Herrera i jej słynna szpilka doczekała się właśnie nowej - różowej odsłony. Good Girl Blush Woda Perfumowana to śmiała eksplozja kontrastów zapewniająca unikatowe pudrowe odzwierciedlenie kwiatowej kobiecości. Ten zupełnie nowy rozdział w historii Good Girl stanowi ekscytujący kompromis  między energią a potężną siłą dwóch różnych ekstrakcji zmysłowej waniliowej nuty głębi z pastelowym romantyzmem piwonii. A w centrum znajduje się błyskotliwie promienny kwiat ylang ylang, użyty na dwa różne sposoby.


Głównym atrybutem osobowości Good Girl jest dualizm. To olfaktoryczna ekspresja wewnętrznego wszechświata każdej kobiety, ukazująca jej zdolność do bycia jednocześnie zmysłową i silną, instynktowną i inteligentną, romantyczną i charyzmatyczną. 

Kreator zapachów Quentin Bisch tworzył tę nową edycję we współpracy z Shyamalą Maisondieu i Christophem Raynaud. Błyskawicznej inspiracji wizualnej dostarczył legendarny flakon- szpilka Good Girl, który zinterpretowano w kolorystyce pastelowego różu, z dynamicznym złotym obcasem: 
„[Flakon] momentalnie przywiódł na myśl strąk wanilii. Obcas jest siłą tego buta, a ja wyobraziłem sobie wanilię jako moc zapachu”. 

Wszystkie zapachy gamy Good Girl charakteryzują się ekspresyjną i silną kobiecością odzwierciedlaną przez szpilkę, która może rozbić szkło dzięki swej czystej mocy. W świecie perfum biały kwiat ylang ylang jest uważany za egzotycznego krewnego jaśminu. Uwodzicielsko słoneczny ze szczyptą akcentów korzennych, przywołuje na myśl podróże i fantazje o ucieczce w dalekie strony. Świetlista, promienna reinterpretacja Good Girl.


Jest to przypomnienie nie tylko odległości, jaką pokonują te cenne składniki, aby przeobrazić się w perfumy, lecz także specjalistycznej wiedzy lokalnych producentów. Oba składniki kompozycji Good Girl Blush – wanilia i ylang ylang – pochodzą z Madagaskaru i wysp Komorów w Afryce. Aby stworzyć tę w pełni wegańską formułę, marka Carolina Herrera nawiązała współpracę z liderami branży perfumeryjnej Givaudan i korzystała z ich programu zrównoważonego rozwoju Sourcing4Good. To fundacja, której działania mają bezpośredni wpływ na robotników pozyskujących składniki, to wspólny wysiłek, którego inwestycja w zasoby i procesy ekstrakcji powołują do życia zapach taki jak Good Girl Blush.


Wykorzystanie różnych ekstrakcji tego samego składnika było genialnym sposobem na zagłębienie się w historię Good Girl. Kreatorzy stworzyli słoneczną eksplozję zapachu poprzez skontrastowanie jego składników, a także znaleźli sposób na stworzenie dopełniających się nut w ramach każdego składnika.

Aby uzyskać efekt przypominający płatki, który wnosi do obfitego bukietu Good Girl Blush piwonia, kreatorzy pracowali z syntetycznymi molekułami połączonymi z wodą różaną, odzyskaną w procesie upcyklingu. Ta technika pozwala zachować wierny zapach naturalnej piwonii, rozwinąć w kompozycji pełny potencjał kwitnącego kwiatu i zapewnić długotrwały efekt na skórze.

Symbiotyczna gra fasetek przybiera formę tańca między składnikami. Ylang ylang, jako drugi główny składnik zapachu, stał się dla kreatorów naturalną progresywną kontynuacją białego jaśminu, który odgrywa tak istotną rolę w oryginalnej kompozycji Good Girl.


Olśniewająco piękna Karlie Kloss powraca jako uosobienie Good Girl i tego wszystkiego, co oznacza. Jest ubrana w zachwycającą różową sukienkę, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby kampanii. Jej promienna energia i figlarny uśmiech delikatnie objawiają kontrasty zapachu Good Girl Blush i jego składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony.

To zapach otluający, lekko pudrowy, ale nadal przypominający zapachy z rodziny Good Girl. Jego woal jest niezwykle trwały i długo utrzymuje się na ciele. Przypomina o tym, że każda kobieta ma w sobie siłę, zmysłowość oraz charyzmę. Bo kobieta Good Girl nie zawsze musi być grzeczną dziewczynką. 


materiał reklamowy