niedziela, lutego 26, 2023

Be Your Own BOSS czyli BOSS The Scent Magnetic dla Niej i dla Niego

Każdy może być BOSS-em, zwłaszcza w grze uwodzenia, gdzie pewność siebie jest kluczowa. Teraz dwa nowe, ekscytujące zapachy uosabiają pewność siebie, elegancję oraz atrakcyjność każdego BOSS-a i uwodzą zmysły jak nigdy dotąd.

Nową erę marki BOSS definiują cztery słowa: Be Your Own BOSS. Ta śmiała mantra, symbolizująca globalną reinterpretację i odświeżenie marki, wciąż inspiruje ludzi na całym świecie do zaufania swojej intuicji, do przejęcia kontroli nad własnym losem i bycia dla siebie swoim BOSS-em w każdej roli, jaką odgrywają.

Nowy BOSS The Scent Magnetic oferuje głębszą, bardziej intensywną interpretację oryginalnych zapachów BOSS The Scent.

Dwie ambrowe kompozycje dla niego i dla niej uwodzą z nową magnetyczną intensywnością dzięki nieodpartemu połączeniu kontrastujących składników. BOSS The Scent Magnetic zachęca nas do zaznania mocy przyciągania i uwodzenia jak nigdy dotąd, gdy dwie intensywne reinterpretacje oryginalnego zapachu BOSS The Scent zniewalają zmysły.

BOSS The Scent Magnetic for Her łączy w sobie nieodparty kontrast czystego białego piżma i kwiatu osmantusa o ciemnej teksturze. Kuszący osmantus w nucie głowy został wzmocniony, aby zapewniać zapachowi intensywnie zmysłowy charakter. Aksamitne nasiona ambrette w sercu kompozycji hipnotyzują zmysły, które przyciąga nuta głębi wypełniona czystym białym piżmem. Magnetyczna siła BOSS The Scent osiąga nowe wyżyny.

BOSS The Scent Magnetic for Her to intensywnie uwodzicielski zapach ambrowy i piżmowy. Ta Woda Perfumowana jest prezentowana we flakonie w kształcie diamentu, pokrytym ciemnofioletowym lakierem i zwieńczonym rzeźbionym korkiem w kolorze lodowego złota, aby uzyskać mocne wrażenia.


BOSS The Scent Magnetic for Him to zniewalająca kompozycja wybornego ekstraktu z czarnej wanilii i wibrującego absolutu zbożowego. Ożywczy owoc maninki w nucie głowy, ekskluzywny składnik marki BOSS, został zintensyfikowany, aby błyskawicznie obdarzać zapach potężną energią.

Wibrujący absolut zbożowy w sercu zapachu uwodzi zmysły, które wabi i przyciąga kontrastująca nuta głębi z ekstraktem z czarnej wanilii. Magnetyczna siła BOSS The Scent osiąga nowe wyżyny. BOSS The Scent Magnetic for Him to intensywnie uwodzicielski zapach ambrowy, owocowy i skórzany. Ta Woda Perfumowana jest zamknięta w zaokrąglonym flakonie, pokrytym intensywnie czarnym lakierem i osadzonym w klatce w odcieniu lodowego złota, dla uzyskania uderzającego wrażenia.


Ten duet zapachów dla Niej i dla Niego jest wręcz niezwykły. Wibruje na ciele, jest pełen kontrastów i wzmaga atrakcyjność. Jest uwodzicielski i kuszący niczym zakazany owoc. Przyciąga, magnetyzuje i otula zapachem na wiele godzin.

Ja, osobiście jestem zachwycona jego damską wersją, w której czuć delikatną słodycz jeżyny. Po chwili, kompozycja staje się piżmowo-kwiatowa - i niezwykle seksowna. To dla mnie jeden z ciekawszych flankerów tego sezonu. 


materiał reklamowy