niedziela, września 18, 2022

Zatrzymaj czas z Shiseido SKIN FILLER BIO-PERMORMANCE SERUM

50ka to nowa 40ka. Dojrzałe kobiety coraz częściej czują się wspaniale w swoim wieku – pod warunkiem, że ograniczają widoczne oznaki starzenia, które mimo wszystko zdradzają upływ lat. To typowo kobiecy paradoks. Zatem powinnyśmy reagować inteligentnie zastępując naturalne mechanizmy skóry, aby odzyskać kontrolę nad upływającym czasem. Dzięki futurystycznej technologii, inspirowanej zabiegami estetycznymi, ta aspiracja jest teraz w zasięgu każdego. Nowe postępy, nowe rozwiązania, nowe perspektywy młodości. Przemysł kosmetyczny został zachwiany w swoich przekonaniach i staje w obliczu nowego paradygmatu, w którym kwas hialuronowy króluje jako niekwestionowany mistrz.


W 2022 roku Shiseido przedstawia nową futurystyczną technologię, która przełamuje bariery i wykorzystuje fantastyczne moce kwasu hialuronowego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej: technologia MolecuShift. Jest wynikiem 30 lat doświadczenia, w tym trzech lat dedykowanych badań z wieloma multidyscyplinarnymi ekspertami. Łącznie zgłoszono trzy patenty na tę innowacyjną technologię, która w końcu wykorzystuje pełną wolumizującą moc kwasu hialuronowego w sercu skóry w kosmetykach przeciwstarzeniowych.

Ze względu na swoje wyjątkowe działanie nawilżające i spektakularny efekt wypełnienia, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy niestety nie może wniknąć w głąb skóry ze względu na swój rozmiar. Dlatego działa tylko na powierzchni. 

Do tej pory, w branży jednym z rozwiązań było wykorzystywanie fragmentów kwasu hialuronowego (zwanego niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym) w celu optymalizacji jego penetracji. Jednak ten interesujący proces nie jest w stanie zachować właściwości nawilżających i zwiększających objętość oryginalnego kwasu hialuronowego o dużej masie cząsteczkowej. Rzeczywiście, im mniejszy kwas hialuronowy, tym bardziej zmniejsza się jego zdolność zatrzymywania wody, a tym samym jego moc wolumetryczna.

Badacze Shiseido postawili sobie za główne wyzwanie zapewnienie penetracji wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego przy jednoczesnym zachowaniu jego maksymalnego działania nawilżającego i wypełniającego.

CEL - zaprojektować technologię, która mogłaby kontrolować wielkość kwasu hialuronowego bez zmiany jego pierwotnej struktury molekularnej - innowacyjną technologię, która wstrząsnęłaby głównymi zasadami molekularnymi i zrewolucjonizowałaby świat przeciwstarzeniowych kosmetyków wypełniających.


Ideą technologii MolecuShift było modulowanie sił elektrostatycznych. Kontrolować wielkość kwasu hialuronowego przy zachowaniu nienaruszonej struktury molekularnej? Marzenie branży beauty.

Aby zapewnić skórze korzyści płynące z technologii MolecuShift, Shiseido opracowało dwa uzupełniające się i nierozłączne serum, które zapewniają natychmiastowy efekt wypełnienia skóry. Serum Skin Filler Bio-Performance działają w pełnej synergii, aby wykorzystać wszystkie nawilżające i zwiększające objętość zalety kwasu hialuronowego w sercu skóry.


SERUM INFILL NA NOC
Zawiera skompresowany kwas hialuronowy (wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy + kompaktor) i pozwala mu stopniowo wnikać w skórę przez całą noc.

Oprócz ekspandera, formuła Full Expansion Serum zawiera ekstrakty roślinne wspierające długotrwałą skuteczność przeciwstarzeniową. Należą do nich ekstrakt z kwiatu czerwonej koniczyny o właściwościach regenerujących; cynamon, wspomagający przepływ witalny niezbędny do dostarczania skórze składników odżywczych; oraz Chai Hu, bardzo popularny w tradycyjnej medycynie chińskiej korzeń, który wspomaga naturalną produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze.


SERUM FULL EXPANSION NA DZIEŃ
Zawiera ekspander, który ponownie rozszerza skompresowany kwas hialuronowy, który wniknął w skórę i pozwala mu szybko odzyskać pierwotny rozmiar i właściwości wypełniające. Rezultat: skóra wydaje się być wypchnięta (wypełniona) od wewnątrz i natychmiast wygląda młodziej.

Ta nowa generacja produktów przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry w końcu wykorzystuje pełną
wolumizującą moc wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego bez konieczności stosowania inwazyjnych metod. To nie lada wyczyn w kosmetycznym świecie.

Każde serum Shiseido Skin Filler Bio-Performance zostało zaprojektowane z systemem wielokrotnego napełniania, aby zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych. Wkłady są wykonane w 20% z materiałów pochodzenia roślinnego i pozwalają na redukcję zużycia plastiku o 74%.


Duet serum Skin Filler Bio-Performance przeznaczony jest dla wszystkich kobiet zaniepokojonych pojawieniem się oznak starzenia, które są proaktywne w swoim podejściu do piękna. Kobiet, które szukają wydajnych, najnowocześniejszych produktów do pielęgnacji skóry, które mogą natychmiast nadać skórze młodszy wygląd. Kobiet, które przyciągają spektakularne i natychmiastowe rezultaty zabiegów estetycznych, ale które mogą nadal wahać się, czy zarezerwować taki zabieg.

Serum Shiseido Skin Filler Bio-Performance natychmiast odbudowuje skórę i przywraca jej młodzieńczy wygląd już po jednym użyciu.


#paczkaPR