niedziela, września 25, 2022

Obiekt wewnętrznej inspiracji czyli Gucci Flora Gorgeous Jasmine

Wejdź do nowego wymiaru niczym nieskrępowanej wolności wraz z wodą perfumowaną Gucci Flora  Gorgeous Jasmine, która dołączając do zapachu Gucci Flora Gorgeous Gardenia, tworzy napędzany  radością świat #FloraFantasy. Woda perfumowana Gucci Flora Gorgeous Gardenia zadebiutowała w 2021 roku, zapoczątkowując opowieść #FloraFantasy oraz podróż przez cukierkowo różowy świat przepełniony odniesieniami do popkultury oraz uroku zwanego w języku japońskim „kawaii”. Miley Cyrus, otoczona kwiatami i puszystymi zwierzątkami, zabiera nas w głąb wyobraźni, a inspirację stanowi apetyczny zapach, który celebruje chwile czystej radości, optymizmu i autentyczności, czerpiąc ze świata anime.


Gucci Flora Gorgeous Jasmine to promienna kompozycja, której przewodzi absolut Jaśminu Wielkokwiatowego. Delikatne kwiaty szlachetnego jaśminu, przekształcają się w procesie ekstrakcji w serce i duszę zapachu Gucci Flora Gorgeous Jasmine, co owocuje promienną ekspresją charakteru tego cennego kwiatu. W połączeniu z drzewem sandałowym i żywicą benzoinową w nucie głębi, jego zmysłowość tworzy niepowtarzalny ślad zapachowy na skórze. Energię i radość kompozycji, podkreślają nuty esencji mandarynki i akordu magnolii, które napełniają zapach radosnym spokojem.


Inspirowane kojącą siłą turkusu – często kojarzonego z nadzieją i ochroną – odpowiadający mu odcień
spowija podłużny flakon niczym sen. Wykreowany na nowo przez Alessandro Michele, charakterystyczny dla marki wzór Flora, nadaje projektowi magiczny charakter, czyniąc z Gucci Flora Gorgeous Jasmine obiekt wewnętrznej inspiracji dla wszystkich, którzy się z nim zetkną.


Najnowsza kampania #FloraFantasy, stworzona przez artystkę Petrę Collins, ponownie z Miley Cyrus w roli głównej, przenosi nas w świetlisty wymiar wyobraźni. Fantazja rozwija się w sypialni – czyli tam, gdzie zaczynają się wszystkie sny i marzenia. Bohaterka jest w niej sama. Przytula się do swojego kotka i pogrąża w marzeniach, opierając się o narzutę łóżka, na której stoi większy niż kiedykolwiek flakon Gucci Flora Gorgeous Jasmine. Promienie słoneczne z okna rozświetlają błękit i róż, a sceny utrzymane w pastelowych odcieniach tworzą surrealistyczny nastrój filmu i wciągają widza w sen o anime.


Gucci Flora Gorgeous Jasmine jest to zapach niezwykle optymistyczny i napędzający do działania. Przypomina skąpaną w słońcu łąkę, na której rozkwitają kwiaty jaśminu otulając swoją wonią wszystko, co znajduje się dookoła. Gucci Flora Gorgeous Jasmine to zapach, który pozwala przedłużyć ciepłe lato i zatrzymać słoneczne dni na dłużej. 

#paczkaPR