niedziela, maja 08, 2022

Kolorowy pocałunek czyli Sensai Contouring Lipstick

Nie wiem jak wy, ale u kobiet najczęściej zwracam uwagę na dłonie i na usta. Bo pięknie umalowane, ponętne usta sprawiają, że nasza twarz się ożywa. Tej wiosny, marka Sensai przenosi nas w zupełnie nowy wymiar makijażu prezentując Sensai Contouring Lipstick - pomadkę o niesamowitych kolorach, do której możemy dokupić sam wkład. Nowe pomadki od Sensai odpowiadają na aktualne oczekiwania klientek i zapewniają nowe rozwiązania, aby usta były jeszcze bardziej zmysłowe.

Sensai Contouring Lipstick to kremowa, matowa pomadka w smukłym opakowaniu, które jest niesamowicie eleganckie i poręczne. Łatwo podkreśla usta za jednym pociągnięciem, a usta stają się ponętne i bardzo zmysłowe. Pomadki łatwo stapiają się ze skórą i podkreślają harmonię ust i cery. Wymienny wkład oraz opakowanie pomadki możemy kupić oddzielnie a opakowanie nadaje się do wielokrotnego użytku. 

Sensai Contouring Lipstick to aż 12 odcieni - w tym nowy odcień - Mauve Red. Ja, na ustach prezentuję przepiękny kolor Pale Pink - lekko zgaszony róż - idealny kolor nie tylko dla blondynek. 

Inspiracją tych cudownych pomadek są:

  • Cień, który daje efekt trójwymiarowości podkreślając wyższe miejsca i miejsca na pierwszym planie, co daje efekt bardziej wypukłych ust.
  • Kolory Sumi - Japoński atrament Sumi nie jest kompletnie czarny, lecz jest nieco zgaszony, aby lepiej ukazywać cienie. Lekko ciemniejszy odcień zapewnia harmonię pomiędzy ustami a cerą.
  • Podkreślanie zarysu to specjalna technika japońskiego malarstwa tuszem, która podkreśla zarys przedmiotu za pomocą Sumi. Dzięki temu Łatwo rysować obrys ust i uzyskać subtelniejszy mat. 


Koncepcja pomadek Sensai Contouring Lipstick to:
  • Kolorowy pocałunek - Delikatnie ciemniejsze odcienie pomadek są jak krople japońskiego tuszu Sumi, wprowadzają harmonię pomiędzy ustami a cerą,
  • Usta w łatwy sposób są podkreślane, dzięki smukłej sylwetce pomadki, tak jak obrys konturów w japońskim malarstwie za pomocą tuszu. Efekt ponętnej wypukłości ust zagwarantowany.
  • Subtelnie matowy efekt końcowy.