czwartek, października 14, 2021

Zanurz się w nowej wyobraźni i zachwyć się poezją natury czyli Issey Miyake A Drop d’issey

Ciesz się codziennymi chwilami szczęścia. Zrób krok do tyłu na jakiś czas. Spójrz na wszystko z nowej perspektywy. Zachwyć się poezją natury. Zmień swój punkt widzenia. Odkryj nowy świat. Rozpocznij przygodę jakiej jeszcze nie było. 

Niemal 30 lat po tym jak Issey Miyake Parfums zaprezentował L’Eau d’Issey, marka otwiera nowy rozdział w swojej historii z nowym zapachem dla kobiet: A Drop d’Issey. To radosny, optymistyczny i innowacyjny zapach w nowej kultowej historii wody. A Drop d’Issey rozpoczyna nową, niezwykłą przygodę stworzoną przez człowieka i odkrytą przez naturę.


Nowy zapach zmienia percepcję, zrywa z tradycją i przedstawia wizję świata, jednocześnie łącząc się z naturą. Z wodospadów po oceany, woda płynie we wszystkich obszarach, odżywiając i utrzymując życie. 

Natura zawsze odgrywała ważną rolę w twórczości Issey Miyake. To motyw przewodni, który inspiruje i wypełnia każdą kompozycję. Stworzony z myślą o dbałość o środowisko naturalne. A Drop d'Issey wydobywa piękno nieuchwytnych kwiatów, dzięki subtelnej równowadze składników naturalnych i syntetycznych. Zaprasza do odkrywania magii natury i piękna naszej planety.

W jaki sposób można przenieść naturę? Jak można wyobrazić sobie zapach A Drop d’Issey? Odkrywając na nowo niezwykłość kropli wody i nadając jej prawdziwe kolory, które przeniosą Cię do wspaniałego świata przyrody. Zanurzając się w wielu olfaktorycznych detalach, A Drop d'Issey rzuca światło na to, co może być niewidoczne gołym okiem, ujawniając paradoks złożonej, wyjątkowej prostoty. 


Woda perfumowana A Drop d’Issey to urzekający zapach kwiatowy. W sercu kompozycji rozkwita rozgrzany słońcem bez w towarzystwie kwiatu pomarańczy i róży. Otula je delikatna woń mleka migdałowego i jaśminu. Akordy piżma w bazie emanują zmysłowością i uwodzicielskim wdziękiem.

Flakon ma znacznie symboliczne, odzwierciedlając efekt szkła powiększającego. Przez pryzmat flakonu można dostrzec zupełnie nowy sposób widzenia. To co znane staje się niezwykłe. Zrób miejsce dla marzeń, poezji i wyobraźni. Puść wodze fantazji i pozwól się zaskoczyć.

Ukazując piękno ukryte w dzikiej przyrodzie, promocja marki przedstawia nowe perspektywy. Flakon Issey Miyake A Drop d’issey otwiera drogę do krainy marzeń, wnikając w świat poezji. Zaskoczona, muśnięta perfekcyjną kroplą, natura zdradza swoje tajemnice, nieskromnie się odsłaniając. W jej promiennym sercu kryją się kwiaty i piękno ich barw. To one majestatycznie królują nad sztuką perfumiarstwa swoim blaskiem i bogactwem zapachów.


Issey Miyake A Drop d’issey otwiera się okno na inny świat. Wyobraźnia i fantazja wkraczają do wybitnie poetyckiej krainy. Zachwyć się i odkryj na nowo prawdziwe piękno z naturalnym akcentem. Odbicie świata w ruchu, harmonijnego świata w równowadze. Zapomnij o tym, co sztuczne i uwolnij swoją wyobraźnię.